Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjam el neki, vagy titkolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, vagy titkoljam el, mert mindent elrontanék?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már egy ideje csevegünk. Eléggé egy hullámhosszon vagyunk, nincs számára sem tabu téma.

Személyes találkozót is tervezzük már, még nem tudom mi lesz a folytatás, de reménykedem benne, hogy jól alakul.


Nem különösebben firtattuk egymás párkapcsolatait, de róla tudom, hogy már volt barátja, és nem szűz. Én viszont az vagyok.

Sok minden összejátszott ebben, nagyobb részben saját "hibám", mert eddig nem éreztem szükségét egy barátnőnek. Meg igazából nem is lett volna még ennyi időm sem egy komolya kapcsolatra az egyetem mellett, és szerintem nem jó dolog csak kapni, legalábbis én nem tudtam volna úgy együtt lenni valakivel, ha nem adok bele én is mindent.

Egy éjszakás kalandom sem volt soha, nem voltam soha híve a bulis szexnek.

Nem egy könnyűvérű nő ő sem, nem is akart találkozni, míg nem ismertük megy egymást kissé facebook-on. Szóval elég óvatos, ami normális felfogásra utal.


A lényeg, hogy tudom, hogy manapság az a jó pasi, aki minél több nővel együtt volt, viszont egy kapcsolatban a titkolózás nem a legcélravezetőbb véleményem szerint. Szeretem az őszinteséget, és el is várom, ezt már ő is tudja.

Viszont tartok a reakciójától, hogy megutál, vagy kiábrándulna belőlem emiatt! :(


Szerintetek mi a megoldás?


27/F



2015. júl. 12. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

"tudom, hogy manapság az a jó pasi, aki minél több nővel együtt volt"


Ez egy hülyeség. Már ne haragudj, ha ekkora ribizlivilágba hiszed magad, inkább várj még a kapcsolatokkal. Úgy 40 évet...

2015. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, én nem akarom ezt hinni, csak már két nő is a fejemhez vágta ezt, mikor burkoltan annyit mondtam nekik a kérdésükre:

"Nem voltam eddig szerencsés a szerelemben."


:/

2015. júl. 12. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező öszintén tök felesleges elmondanod. Jó ha rákérdez esetleg, de amúgy meg ez a te dolgod.


Szerintem amúgy itt nem az hogy nem érezted szükségét barátnőnek, mert erre lehet azt mondani, hogy, nem kell barátnő csak szexeltek azt ennyi.


Ezt majd magaddal kell lerendezned ...öh "megbékélned" magaddal, tök felesleges neki elmondani, hogy jaaa amúgy,, nem kell drámázni, úgy se néz ki jól ha egy fiú sajnltatja magát, mármint ilyen dolgokon persze, nem kőszívűnek kell lenni.


Egyébként meg lehet nem is érdekelni a dolog, mondom ha majd szóba kerül mond el. De akkor sem kell tulkomplikálni, nem olyna nagy dolog ez. Kb ilyen "én még az vagyok, eddig így alakult, hablabla" ennyi.


aztán esetleg kérdez "nem tudom, annyira nem kerestem kapcsolatokat, jól megvoltam így, szex nélkül" azt ennyi

2015. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Amiatt nem fog kiábrándulni mert szűz vagy meg azért sem mert nem volt barátnőd. Eddig vártál és kész. Legalábbis én nem itélnélek el érte :)
2015. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt még lehet hogy örülne is neked,hogy az első élményed vele lehet:)
2015. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fogadj fel egy prostit es akkor nem kell soha többet hazudnod ilyen ügyben. 20-25e ft. ot csak megér...
2015. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne mondd el, még utólag se! Aki ennyi idősen szűz, az a nők szemében nem férfi. Jól gondolod, minél több nővel voltál, annál többet érsz a csajoknak, bár ezt a legtöbben tagadják.
2015. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen azért az utolsó mond valamit. Persze ELMÉLETBEN minden szép és jó [aha,aha ahogy azt móriczka elképzeli]


dee azért gyakorlatban ez inkább afelé hajlik, hogy picit fura. Nem minden esetben, ha pl amúgy is van köztetek egy jól müködő kémia, akkor sokkal kevésbbé számít ez a dolog.


De amúgy meg, ez a mesevilág szemlélet inkább 17-22 év között létezik. Hüü én vagyok neki az első de jóó. Szóval azért egy 27 éves férfi esetében ez nem hiszem hogy olyan hatalmas izgalom lesz. Szóval ne ilyen lila ködben próbálj gondolkodni, hanem azon kívűl. Nem biztos hogy elküldene, meg mondom, lehet nem is zavarná, de hoyg külön jó pontnak számítson... hááá azt azért kétlem.


Kérdező ez van, ennyi, ha nem kérdez rá nem kell mondani.

2015. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha rákérdez, akkor is hazudj!
2015. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

háát, de, akkor azért elmondhatja, főleg ha kérdező képtelen hazudni. Akkor is legalább megkönnyebülsz, meg jó érzés lesz, hogy nem magadtól csak úgy benyögted és nem csináltál hülyét magadból, vagy hagytad elúszni az esélyt.


Hanem hát ő kérdezte, így fair. Másfelől meg amúgy akkor se muszály, de azt is mondhatod hogy nem akarsz beszélni róla. De semmikép valami gyertyafényes vacsoránál, "drágám...én még.. szűz vagyok, <3"

2015. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!