Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ekkora mérettel ki tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora mérettel ki tudnám szerintetek elégíteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

14cm hosszú és 5cm vastag

Mindketten szüzek vagyunk.

Én 169magas vagyok,ő olyan 167-168



2015. júl. 12. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez az átlagos méret.
2015. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

A kérdező kommentje.



Én 12 éves, ő pedig szintén 12 éves.

2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:

persze

és még ott az ujjad,nyelved is!!!

2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 RRR ***** válasza:
ennyi idősen várnotok kellene még!
2015. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 October15 ***** válasza:

Mire alapozod? A kérdés nyilván retardált. DE pl én is csak 172 vagyok.. martensal és áfával együtt. Mégis 23 vagyok és nem 12. Ez van sprite. Meredek lépcső + miniszoknya esetén előny + nem vered be a fejed.


23F

2015. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

IGEN.


na hát ez , lényegében ennyi a válasz.


Nem egy hatalmas méret, de nem is kicsi. Igazából gondolj arra, hogy milyen szívás lehet annak akinek 12-13 cm???? na a 14 az átlag. Az elég, én már... hát láttam kigyurt srácot is ilyen farokkal, tetkóval meg midnen, szóval ilyen kemény csávó, éééés volt csaja is pám.


Amúgy én is srác vagyok, meg nem csak volt már "szerencsém" látni, de néha beszélgetésekben halottam. Szóval többen is vannak ilyen mérettel, azt mégis van csajuk, meg egy két embert úgy látom ez egyáltalán nem izgat. Hát lehet valakit érzékenyebben érint ez a dolog mint másokat.


Aztán lehet csak azért mert mostanában azt hiszik az emberek a 14 is kicsinek számít, pedig nem. a 16 az pl már átlag feletti kategória, nem átlag.

2015. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Konkrétan 13,2 cm az átlag méret a régióban. Persze hazudni meg rosszul becsülni mindenki tudd.
2015. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na hát akkor meg még jobb a helyzeted kérdező. Átlag feletti vagy.


Mondjuk ja, hazudni lehet XD. Aztán meg úgyse lesz vonalzó a csajnál, szerintem mond azt hogy neked 15, azt ennyi.

2015. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már majdnem írtam egy jó felháborodott kommentet, #3-as. :'D Kérdező! Tényleg jó lenne tudni egyébként, hogy hány évesek vagytok... Nagyon remélem, hogy nem 12 (mert akkor jön az a komment!). A magasság meg nem sokat számít, főleg ha ugyanakkorák vagytok, szóval ezt nem tudom minek írtad oda. A péniszed teljesen okés, ne is foglalkozz #7-es hülyeségeivel (adom #8-as!). Lényeg a lényeg: nem (csak) ezeken múlik, hogy ki tudod-e elégíteni - ott van még maga a lány, meg persze a technikád (ami, ha egyelőre nincs is ezek szerint, majd beletanulsz, nyugi).
2015. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!