Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehetne találni olyan 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne találni olyan 18 év körüli szép lányokat, akik nagyobb összegért cserében benne lennének lazább kapcsolatban? Nem a 10, 000 Ft-os hivatásos csajok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ilyet nem találsz könnyen.

Van sok hirdető néhány oldalon aki "támogatót" keres.

Esetleg azok között szétnézhetsz, vagy esetleg te is tudsz feladni hirdetést, hogy ilyen-olyan alkatú korú...stb hölgyet támogatnál.

Szinte minden régióban előfordul fiatal megélhetési prostituált (sajnos).

2015. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az ilyet prostinak hívják. Ha drágább, akkor luxusprosti.


Tökmindegy, minek nevezed, aki pénzért szexel veled, az prostituált - és hidd el, nem te leszel az egyetlen kuncsaftja.

2015. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
facebookon ilyen dósa fanny félék sztem benne lennének
2015. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A hirdetést már próbáltam. De sajnos a szép nem mindenkinek jelenti ugyanazt. A többség a nagyon rossz anyagi helyzete miatt válaszol. És nem szépek, nem 18 év körüliek. Pedig elég magas összeget ajánlottam. Lehet, ez volt a baj. :D
2015. júl. 9. 19:17
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert te ilyen elobytelen kulseju vagy h ilyenhez folyamodsz? L
2015. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok előnytelen külsejű. Inkább átlagosnak mondanám magam. Viszont nem szeretnék komoly kapcsolatot. Időm sem lenne rá. Viszont szeretem a szép lányokat.Még átlagos külsővel is. :D Így marad ez az eshetőség.
2015. júl. 9. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor miert kell fizetned erte ha nem vagy ocsmany?
2015. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lassan írom, hogy értsed. Nem szeretnék komoly kapcsolatot. Időm sem lenne rá. És ha erre nincs időm, akkor kis ésszel (már ha lenne) feltételezhetnéd, hogy szórakozóhelyekre és csajozásra sincs időm. Az meg szerintem nem működik, hogy "Hé Te ott! Nem dugunk?" Na kezded már derengeni Te kis ocsmány? :D :D :D
2015. júl. 9. 21:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Hat es? Attol meg minek erre penzt kidobni? En se akarok kapcsolatot csak szexet. Kulonbseg h en melle jo csaj vagyok szal a he dugunk? is eleg:DD de egyebkent keress olyat aki szinten csak szexet akar. Eleg gazos h penzzel akarod ravenni a csajokat h lefekudjenek veled..
2015. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?:)
2015. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!