Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Párkereső oldalakon beírjátok a magasságotokat? Vagy akikre ráírtok visszaírnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mivel ez teljesen lényegtelen, az értelmesebbje visszaír. Aki meg ezen fennakad, inkább ne is írjon :)
2015. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Estienne ***** válasza:

Az jobb ha az első találkozásnál lepődik meg a csaj? Mert meg fog...


Sose értettem minek ilyenekről hazudni, ha komolyra fordul a dolog, úgyis kiderül. Akkor már forduljon úgy komolyra a dolog, hogy végig őszinték vagytok. De ez lehet csak az én maradi felfogásom.

2015. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem cukik a kicsi pasik 18/L/magas
2015. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
én szeretem tudni hogy milyen magas a másik, mert jobban szeretem ha magasabb nállam vagy ugyan akkora. de nem túl jó mikor a találkozásnál derül ki 21/l
2015. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én beírtam. Ha ez visszavett a sikerből, az sem baj, mert akkor végképp nem tudtam volna győzni a levelezést .:D
2015. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Beírom a magasságomat, és van, hogy válaszolnak is a leveleimre. Nagyon sok lány van 170 cm alatt, szóval nem gáz.
2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több társkeresőn volt regisztrációm. 172cm vagyok, bőven az alacsony, selejt kategóriában. Elmondom, a saját tapasztalatom. 172cm-el 0 azaz nulla db visszajelzés volt kb 120 nőnek írtam, ebből durván a 3/4-k meg is nézte az adatlapom, választ egyik sem írt. Ekkor döntöttem el,hogy a 172->185 a súlyomat pedig 70->82kg-ra írtam át. A képet pedig úgy szerkesztettem át,hogy csak deréktól felfelel látszódjak.

Csodák csodájára a 0 visszaírásból lett 28!! egy újabb 100-as körből. Nem persze, hogy nem számít a magasság nekik, csak ha törpe,alacsony vagy. Nem írtam le a magasság tartományt, amiben keresgéltem (155-170cm), csak nehogy itt rögtöm azt kapjam, hogy biztos 175cm-es nőknél próbálkoztam.. nem nem.

A magasság-fasizmusukkal nem lehet mit kezdeni, alacsony férfi nem férfi a számukra. És ezt az analógiát ra lehet húzni a farokméretre is... 28/f.

2015. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estienne ***** válasza:
Ebben lehet igazad van de amíg nem egy szociális kutatást végzel, addig az egésznek semmi értelme csak időpazarlás.
2015. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es


Amit írtál nagyon érdekes. Én 170 cm vagyok és 28 éves és a magasságom miatt nem volt barátnőm se.


Amikor regisztrálok társkereső oldalakra csak kíváncsiságból, akkor ugye bekell írni a magasságot is...

Sokszor elgondolkozom, hogy, ha beírom a 170-et akkor gyakorlatilag esélytelen is vagyok.


Vmelyik oldalon belehet írni, hogy milyen partnert szeretne az illető...


Amúgy én is 155-170-es nőket nézegetek. Szinte az összes azt írja be 175 +


de nem ritka sőt, hogy 180-190 közöttit írnak be.


Ezek után a 170 magassággal mit kezdjek ?

Igen, a selejt kategóriába tartozunk.


Amúgy meg csak körbe kell nézni az utcán, kikkel sétálnak a 155-170-es csajok. Mindegyik 180 + palijuk van.


Én akkorát mint én nem is látok nővel, de komolyan.


De ahogy látom főleg ilyenkor nyáron, olyan büszkén fogják a kiscsajok a 180 + palijuknak a kezét hogy...

Legtöbbjük a vállukig ér.

2015. júl. 13. 22:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi kisemberek, nem kell sírni, mindenkinek ott a párja valahol, csak nem kell negatívan hozzáállni..
2015. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!