Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó pasik! Nektek visszaírnak...

Jó pasik! Nektek visszaírnak a csajok?

Figyelt kérdés
Gonodolok itt olyan oldalakra, ahol képet is látnak rólatok.

2015. febr. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenki vissza ír.
2015. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
vissza. de azok nem akik nagyon jol neznek ki es popec tarsasagi eletet elnek... azok mar megtalaltak a penzes barati tarsasagot, akikkel mennek kulfoldre nyaralni meg mindenfele jot csinalni. az ennyere elkelt nok erdeklodeset csak penzes haveri tarsasaggal lehet felkelteni, akarki akarmit mond. aki meg visszair altalaban nem nez ki eleg jol szamomra :)
2015. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első hozzászóló:


Írtad, hogy neked mindenki visszaír. Ez szerinted minek köszönhető? Csak a fotóid miatt, vagy inkább a leveled szövege miatt?

2015. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ők írnak rám ;-)
2015. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira jó pasi vagyok, hogy a múltkor még anyám is visszaírt.
2015. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem írkálok rá lányokra :) Pláne nem képpel. Akikkel meg beszélgetésbe elegyedem és nagyon összehaverkodunk azzal úgy fb-n beszélünk tovább vagy skype, vagy teló :)
2015. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 3/6

hmm szerintem is-is :):)

2015. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül szoktak írni.:D De sunyi kérdés, aki válaszol az azonnal egosita jó pasi lesz?:P
2015. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!