Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként jobban elengeditek/el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként jobban elengeditek/elengednétek magatokat egy kapcsolatban, ha a pasinak nem fontos, hogy vékonyak legyetek?

Figyelt kérdés

Aki figyel az alakjára: mennyire maga miatt teszi, és mennyire azért, hogy tetsszen? Ha olyan pasi mellé kerülnétek, akinek vékonyan és ducibban ugyanúgy tetszetek, mennyire engednétek el magatokat?


Nem kritizálok senkit, csak érdekel a dolog.

23/F


2015. jún. 1. 23:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%

Természetesen szeretnék tetszeni másoknak, de elsősorban magam miatt figyelek erre. Nem engedem el magam, mert akkor nem érzem jól magam a bőrömben.


Az ingázós tartományom 3 kiló..ennek az alja már olyan, hogy sürgősen össze kell kapnom magam, mert nem akarom elveszteni az izomzatomat, a teteje pedig figyelmeztet, hogy megindult a súlyom és vegyek vissza.


Ez prsze nem az edzős időszakra vonatkozik, hanem amikor csak tartom a súlyomat.


Épp ma néztem egy ismerősömet..nem is értem, hogy tud tükörbe nézni..de komolyan. Csinos, viszonylag vékony csaj volt és most kb 3* akkorára nőtt. Őszintén nem értem, hogy hogy nem zavarja és egyáltalán hogy tudott eddig fajulni a dolog.

Tuti nem hormon meg pajzsmirigy.. Van egy másik ismerősöm, ugyanez, csak ő vékonyabb volt és kövérebb lett, mint a másik..na nála lehet, hogy betegség áll a háttérben, de ahogy nézem a képei alapján, nem nagyon veti meg a csokitortát és egyebeket.


23N

2015. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Igazából nem nagyon számítana. Lehet, hogy elhagynak, a tükör viszont mindig velem marad sajna.


Viszont nem vagyok olyan lenéző, mint az első. Nem szoktam mások alakján és étkezési szokásain filozofálni.

2015. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Bár lányokat kérdeztél,én nőként tudok válaszolni.

Talán 14-évesen szerettem volna utoljára tetszeni fiúknak (másoknak),- de ekkor még ez nem jött össze. Ezek után csak a saját magammal szembeni elvárások érdekeltek,- érdekelnek ma is. Nem kell a löttyedt test,a nagy has a formátlan fenék és a narancsbőr! Nem fanatikusan,inkább tudatosan étkezem,sportolok munka és gyerek nevelés mellett. 40/N

2015. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem lenézés, egyszerűen csak nem értem! Tényleg nem értem...


#1

2015. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem hagynám el magam emiatt.

Sokáig evészavarom volt, amiből már sikerült kigyógyulni, de a gondolkodásmódomra a mai napig nagyon kihat az a pár év, emiatt már pár kiló plusztól is képes vagyok rosszul érezni magam. Tehát még ha a pasit nem is érdekelné, hogy 55 kg vagyok-e vagy 65, engem nagyon is érdekel.

2015. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

En a sulyommal utoljara 16-17 evesen foglalkoztam, sokaig tartottam az 55-56 kg-ot most az utobbi egy evben felmentem 62-re(szoval igen felhiztam), de nem izgat kulonosebben. Az exemnek sem szamitott mennyit nyomok, ezert meg ugy sem erdekelt.

Szeretem a hasam, ezt O is tudta, imadtunk egyutt jokat enni. :)


20/N

2015. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Én igyekszem egészségesen, vitaminban gazadag ételeket enni, de már egy ideje abbahagytam ezt a 'rá se nézhetek csokira stb' dolgot. A barátomnak bárhogyan tetszek, de ez nem jelenti azt, hogy elhagytam magam, annyi a különbség, hogy végre jóízűen eszem. Ezt nem dobnám el azért, hogy 3 kg-mal kevesebb legyek. Volt idő, mikor ez volt a központban, de sose voltam se elégedett, se boldog.
2015. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Persze. Ez főleg abból érződik, ha nem teszi szóvá negatív színben a súlyomat, nem kritizál a külsőm miatt.

De minek is járna velem egy fiú azért, hogy szekáljon, miközben nem tetszem neki?

2015. jún. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nem a baráto miatt vagyok vékony, hanem magam miatt. nem engedném el magam a kapcsolatban, mert fontos, hogy megfeleljek magamnak, és az nem 70 kilósan van.


az elmúlt félévben tdatosan híztam kicsit (173cm-rel 51-52kg voltam, most vagyok 57) de ennél tovább nem fogok, most már csak a formásításra megyek rá. természetesen tetszeni akarok a páromnak, és tetszem is, de nekem kell tükörbe nézni, és fontos, hogy ezt ne undorodva tegyem. (nincs bajom a ducikkal, ne vegyétek sértésnek, csak magamat nem szeretné úgy látni)

20/L

2015. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az elengedettségnek mi köze van a testsúlyhoz, utolsó, nem értlek?
2015. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!