Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom megtanulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megtanulni a mélytorkozást?

Figyelt kérdés

mivel lehet próbálgatni

ha valaki tud segíteni akár írhat privit is


2015. júl. 14. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell hosszú tárgyakkal, de kezdetnek megteszi az ujjad is, ha attól már nem öklendezel, jöhet más. De legjobb, ha egy pénisszel gyakorolsz. Itt majd biztosan felajánlkoznak páran...
2015. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egész jól megy, pedig soha semmin nem gyakoroltam. Tényleg a pénisz erre az igazi, de az se rossz, amit #1-es írt. A legjobb, ha az elején még te diktálod a mélységet és a tempót. Ha bekönnyezel, fuldokolsz, az kiábrándító (legalábbis a legtöbb, normális férfi számára), így ilyenkor nyugodtan adj időt magadnak. Olvastam egy olyan tippet, hogy csinálj úgy, mintha ásítanál, ez sem rossz.
2015. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Épp van egy fölös pénisz nálam a nadrágomban, kéred?
2015. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tanultam meg,hogy a barátom szopatott
2015. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlassal.

Engem exem tanitott melytorokra. Nagyon bele jottem amig vele voltam. Gyakorlat teszi a mestert ;)

2015. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!