Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet megtanulni azt...

Hogy lehet megtanulni azt amit nem sezretünk?

Figyelt kérdés

Mondjuk pl táncolni.

Jó lenne ha tudnék,de még csak nem is élveztem amikor próbálkoztam vele.

Hogy lehet úgy bármit is megtanulni úgy, hagy azt nem szeretjük?

Matek,idegen nyelv...


Lehet rossz helyen kérdezem...



2015. júl. 13. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Akaraterővel, kitartással. :) Mindig is utáltam idegen nyelvet tanulni, nagyon nehezen ment, úgy hozta a sors, hogy külföldön élek, muszáj volt :) 2 év telt el, társalgási szinten beszélek németül.
2015. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az értékekre koncentrálj és arra, hogy mit veszíthetsz nélküle.
2015. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Keress benne olyat, ami érdekel. Én pl. világéletemben rühellettem a törit, míg rá nem jöttem, hogy hogyan határozza meg azt a természettudományos haladás. Egyedül a gazdaági és politikai részek nem mentek így, ezért nem bírtam kettesnél jobb sem lenni, de a számomra érdekes részek mindig jobban mentek.
2015. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Játékkal.


A matekot én sem szerettem, de az elmúlt pár évben nagyon megtetszett az eleganciája. Amikor káosz van a normál életben, akkor a matek szép és letisztult, bele lehet menekülni.


Nyelv: Memrise (neten vagy okostelefonon)? vagy Duolingo (telefonon)? Kvizpart nyelvi kvízei... De a legjobb egy olyan hobbioldal, ahol azonos érdeklődési körű emberek vannak, mint Te, csak a megtanulni vágyott nyelven kommunikálnak. Pl. én a parfumo.de-n tanulok németül és szereztem német levelezőtársakat. Meg szlovákot, amerikait és görögöt :-)

2016. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!