Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy lassítson?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapja vagyunk együtt, de már le szeretne feküdni velem. Megértem mert még is csak egy 18 éves szűz pasi, de egy hónap szerintem még nagyon kevés pláne úgy, hogy még csak "fel sem fedeztük" a másikat.

Én már nem vagyok szűz és szó sincs arról, hogy én nem kívánnám őt, de nekem nagyon furcsa és szokatlan, hogy így hirtelen akar mindent. Hogy mondjam meg neki finoman, hogy nekem igényem van arra, hogy előtte ismerjem őt mindenhogyan?

(Bocsánat a furcsa fogalmazásért.)



2015. júl. 14. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
hamarabb szeretném a nemi szerved a számban tudni mint a puncimban? :D megértené ;)
2015. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már talán meg is beszélhettétek volna ezt, ha nem ide írod ki ezt, hanem mondjuk el is mondod neki, hogy mi a problémád.
2015. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
nagy szerencséd van hogy már honapot várt rád.inkább ezen gondolkozz el...
2015. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy én is hülye vagyok, de semmi baj a fogalmazásoddal. :)


Egyszerűen ülj le vele magyarázd el neki, hogy mennek a dolgok. Te vagy ilyen téren a tapasztalatabb. Mondd el neki, hogy először csak petting meg ilyesmik és utána neki is jobb lesz amikor már ott vagytok. :)

2015. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. Ha elég érettek vagytok a szexhez akkor ahhoz is, hogy beszéljetek róla.

Te egyébként hány éves vagy? Csak mert azt nem amlítetted.

2015. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadok először egy retkes diszkó mban dugtál meg 14 évesen, most meg játszod az elérhetetlent?
2015. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!