Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a baratomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak?

Figyelt kérdés
volt egy 9 honapos kapcsolatom, amiben csak ujjazas volt vegig. de vege lett, es jott egy fiu. egy ido utan lefekudtem vele (de o nem tudja hogy szuz voltam, es nem is vereztem) es most mar ideje lenne elmondani, de nem tudom hogy.hogy mondjam el neki, mert felek hogy megutalna :(

2015. jún. 13. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
miért utálna meg? ... lehet nem 10 évesen kéne dugni idióta társadalom
2015. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Drágám, mondom kell valamit. Én még szűz vagyok, te leszel Nekem az első. Kérlek legyél óvatos."


Miért utálna ezért meg??

2015. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elso kommentelo: nem 10 eves vagyok hanem 16. tudod mindenki magabol indul ki...

masodik kommentelo: mar lefekudtem vele, de nem volt verzes se semmi...es felek h ezert meg utalna mert o ugy tudta h mar voltam fiuval... :(

2015. jún. 13. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem, hol a gond... csak mond hogy úgy bánjon veled mint a hímes tojással. Pont!
2015. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad el neki annak idején, hogy vele fogsz életedben először szeretkezni?


Miért nem voltál hozzá őszinte?

2015. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert feltem hogy elveszitem azzal ha rossz vagyok az agyba... :( feltem hogy azt mondja hogy "kosz de nem kellesz" :(
2015. jún. 13. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Nekem nagyon nehéz elképzelni, hogy ha már együtt járunk, vonzódunk egymáshoz, akkor a barátom emiatt elhagyjon, azt meg még nehezebb, hogy milyen érzés lehet olyannal ágyba bújni, akiről el tudom képzelni, hogy azért hagy el, mert vele szeretnék életemben először szeretkezni, és ezért nem tudok, nem merek hozzá őszinte lenni, mert nekem a szexhez olyan fokú bizalom és elfogadás érzése kell, aminél ez nem fordulhatna elő.


De nyilván mindenki más személyiség, te ismered a barátodat, biztosan volt rá okod, hogy így döntöttél. Megkérdezhetem, hogy ha akkor így láttad jónak, akkor utólag miért akarod neki elmondani (ha ráadásul még most is felmerül benned, hogy ezért "megutálna")?

2015. jún. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!