Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglátszik valakin külsőre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátszik valakin külsőre, ha elkezd aktiv szexuális életet élni? Mint pl. nagyobb kisugárzás, kisimultabb arc, ragyogás stb?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy észrevettétek valakin?
2015. júl. 15. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem egyértelmű, mert igazából a boldogság jelei jönnek elő. Mondjuk sok lányon észre lehet venni az első alkalmak után, hogy sugárzik róla, hogy boldog és minden frankó vele, de ez inkább attól van hogy sokan olyankor nagyon szerelmesek :)
2015. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább az látszik meg hogy már nem szűz...én egy párszor próbáltam beadni hogy az vagyok, senki nem hiszi el..pedig nem úgy nézek ki mint egy utcasarkon álló...
2015. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez első pár alkalom szerintem is meglátszik, de inkább valami olyasmi, hogy mar én is egy klub tagja lettem vagy valami hasonló.
2015. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!