Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmagyarázná valaki, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyarázná valaki, miért olyan népszerű és szépnek tartott dolog a "tigh-gap"?

Figyelt kérdés
Nem értem...
2015. júl. 16. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
az micsoda?
2015. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor a lány combjai nem érnek össze.

Van akinek tetszik, de hidd el, még többen nem is foglalkoznak ilyesmivel. Nem lényeges dolog és nem is befolyásol semmit.

2015. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Fuuuj xD undoritó én leszbikus vagyok és én imádom a vastagabb combokat :P
2015. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos, vagy nem sajnos vastagabb a lábam és olyan rosszul esik, hogy a lányok ezt akarják mind, meg hogy ez a szép :(
2015. júl. 16. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Én igazából az izmosabb lábú lányokat kedvelem. Jobban néz ki és sokkal jobbak az ágyban.
2015. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát most lehet hogy lepontoz valaki ezért de nekem a vékony combok jobban bejönnek Egyszerűbben szebbnek látom tőle.
2015. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy mindenkinek egy és ugyanaz az ízlése??? Az ízlés nem megmagyarázható. Máskor meg azokat a lányokat istenítik itt, akiken van mit fogni, a vékonyakat meg lefikázzák. Mindenki más. Nyilván, ha belinkelnek egy ilyen lányról képet, akkor többen fognak írni azok, akiknek tetszik.
2015. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem, hogy fiúknak vagy lányoknak akarsz tetszeni ("a lányok ezt akarják mind").


Ha fiúknak, akkor nincs gond. Mindenféle lányra van kereslet. Mindegy, hogy nézel ki, minden mindegy. Ebben a világban a fiúk futnak a lányok után.

2015. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, azért ez nem egészen így van
2015. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy hype, pár éve az USA-ban éppen a 0-ás ruha méret volt ugyanez.


A probléma az az egésszel, hogy ezekhez genetika is kell, és önmagában nem garantálja, hogy az illető vékony. Pl a mostani utolsó barátnőm szuper sportos csaj volt, heti 4-5 edzés, vékony, izmos, alkat, stb, nem volt meg a rés az összezárt combok között, pedig vastag lába sem volt. Egyszerűen ilyen az alkata


Szerintem ezen kár parázni, ha nem vagy elégedett az alkatoddal, akkor tegyél ellene, de ne ilyen semmire sem jó célkitűzéseket vegyél figyelembe, hogy össze ér e a combod, hanem mond azt, hogy szeretnél fittebb, sportosabb lenni, a férfiakat meg kb ez érdekli nem az, hogy van e rés vagy sincs.

2015. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!