Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármelyik fiú tetszik, úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik fiú tetszik, úgyis a barátnőm pasija lesz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, először is, nem vagyok egy szépség, de az biztos, hogy nem is vagyok csúnya, ellenben a barátnőm, én mondom egy tipikusan gyönyörű lány. Jó alak, okos, szép, jó stílus. Nos, mikor megyünk bulizni (hozzá teszem, nem diszkó zenét hallgatunk. Punk-rockerek vagyunk így helyekre járunk) bárki megtetszik, tuti, hogy a barátnőmet szemelte ki. Vagy, mikor szakítottam a volt barátommal (gyerek szerelem volt 13 voltam, most 17 az óta se jártam senkivel), a barátnőmmel akart járni. Nagyon szeretem a barátnőm, nem szakítom meg vele a kapcsolatot, főleg ennyi év után, de kezdem feladni, hogy ezek után valaha lesz barátom. Mit tegyek?
2010. ápr. 15. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha pasizni mész, akkor egyedül menj. Ezzel nem bántod meg a barátnőd sem, meg te is jól jársz.

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, mondjuk ő szándékosan nyúlta le előlem a pasikat.

2010. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igazából vagy beszéld meg barátnőddel a dolgokat hogy ez így azért nem helyes hogy mindent pasit elhappol előled....

vagy menny el nélküle buliba másokkal és akkor nem jelent rád veszélyt :)

2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretek egyedül menni, mert közösségi ember vagyok, illetve az elsőre, nem feltétlenül pasizni megyek, csak mondjuk koncerten. nem vagyok alapvetően sem az a pasi hajhász lány
2010. ápr. 15. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:

hááháá XD te most én vagyok?

hát két dolgot tehetsz: barátnőd nélkül mész bulizni, vagy: megbeszéled ezt a barátnőddel. ha tényleg igyazi barátnőd, nemfog összejönni minden olyan fiukkal akik neked tetszenek, mert ez neked nagyon rosszul esik. ha nem lehet vele így beszélni... hát akkor látatlanba is meg van a véleményem a barátnődröl.

2010. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha egyszer bejön a srácnak mégse mondhatom neki, hogy ne járjon vele, mert nekem jön be
2010. ápr. 15. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de én is úgy érzem gyakran, hogy a barátom lenyúlja előlem a lányokat. Két éve, mióta ismerjük egymást és barátok vagyunk, minden lány, aki nekem tetszett, láthatóan a lánynak mindig ő tetszett jobban helyettem.


Nem tudok mást mondani, menj egyedül pasizni, vagy keress olyat, aki nem ismerheti a barátnődet.

2010. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 15. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Bökjetek ki egy ikerpárt, kettővel már csak nem csinálja egyszerre.
2010. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:P :D Hasznos ötlet, erre nem gondoltam c(-:
2010. ápr. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!