Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a csajok h mi lecseréljük a puncijukat?

Figyelt kérdés
miért gondolják azt a csajok h mi lecseréljük a puncijukat?? ez hülyeség... szopásnál akk miért nem mondják ezt?? sztem csak a változatosság miatt szeretjük nem??

2015. júl. 17. 15:38
 1/10 A kérdező kommentje:
ugye az análszexről van szó...
2015. júl. 17. 16:27
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%

Mert h_lyék?

25/F

2015. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Joe.38 ***** válasza:
0%
Nők , lànyok , mièrt gondoljàk?.Mert nőből vannak. Ostobàk.
2015. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán attól félnek egyesek, hogy mivel a popsi nyilván szűkebb, ezért a puncit egy idő után már nem is akarja majd a pasi, mert a másik lyuk annyival jobb érzés. De ez szerintem hülyeség. :)
2015. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb nőnek eszébe sem jut ilyesmi, csak néhány análfóbiás, férfigyűlölő szerencsétlen nyitja sorban ezeket a kérdéseket egyrészt önsajnáltatásként, másrészt meg azért, hogy legyen miért szidni azokat a perverz, gonosz férfiakat.
2015. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők folyton ezt látják, hallják, tapasztalják, hogy análanálanálanál...

Hisztiznek a férfiak az análért,

miközben a punciban van a pasi inkább a segglyukba rakná,

folyton azt mondják, hogy az az igazi nő, aki csak fenékbe szereti,

azt mondják, fenékbe jobb élvezni,

azt mondják a fenék JOBB, mert szűkebb...


Most ennyi jut az eszembe hirtelen.

2015. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Eljöttem, hogy lepontozhassatok :D


Mert a férfiak szemében a punci már csak másodlagos (úgy értem, hogyha szexről van szó), vagy harmadlagos. Mert már első helyen a segglyuk áll. Mert az szűk.


Ezek a nők nyilván rossz partnerrel létesítettek anális aktust.


És a nőket hülyézik... nézzetek már körül, hogy a férfiak hogy reagálnak az anál szóra. :) Szinte már áll is a farkuk, ha meghallják ezt a bűvös szót. Ha egy nő nem akarja, akkor ő rossz (ezt sugallják nekik. Tönkrement kapcsolatok, veszekedések emiatt stb). Persze, hogy egy idő után az a gondolat formálódik ki a fejükben, hogy a pasinak nem jó a szex, csak anált akar egyfolytában, azért gyötri a nőt, szóval ő nyilván nem élvezi, mert csak orál van és punci, ez nem jó, akkor a fenéklyuk az nyilván ennél valami sokkal jobb nekik, és ami sokkal jobb, nyilván azt kívánják többször a kevésbé jónál, ami csak egy punci.

(írtam, hogy sok férfi gyötri a nőt, ne értsétek félre, tudom, hogy vannak nők, akiket nem kell gyötörni, mert szeretik az anált)


És oké, hogy vannak, akik a változatosság miatt akarják csak, de rengeteg análperverz szaladgál, aki jobban kívánja a feneket, mint a puncit.


Én az orált azért nem találom az anállal "egyenértékűnek", mert orált a nő ad, de kaphat is. Sok nő dicsekszik azzal, hogy ők élvezik az anált, de sok nő van, aki viszont nem. Ő adja az anált, de semmit nem kap vissza. Az orált sem kell mindig viszonozni, de ez teljesen más...


És a kérdést minek tetted fel. Keress egy nőt, aki hagyja neked análisan és kész. Nem itt kell kiálni az amiatti frusztrációd, hogy esetleg a barátnőd emiatt nem hagyja neked.

2015. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 orton ***** válasza:
ez a gyakori kérdések, ugyanaz az 50 infantilis ember használja rendszeresen
2015. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert feltetted ezt a kérdést, hogy úgy tűnjön, mintha te amúgy csak néha szeretnéd az anált, attól még nem fogja több nő engedni :D :D
2015. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ott a pont! xD


Ez a kérdező folyton anális témában tesz fel kérdéseket. Gondolom ezzel a kérdéssel akar bevágódni a nőknél és szerezni egy lányt, aki engedi neki végre seggbe, hogy elhiteti vele, hogy amúgy ezt nem mindig akarja :D


Biztos sok lány utasította vissza ezzel a dumával, vagy nem tudom. És most lehet, hogy magát is meg akarja erősíteni, hogy nem, nem lettem búza, szeretem a puncit, csak néha kell az anál... közben meg erre veri mindig ... -.-


Nekem nem kell olyan pasi, akinek jobban kell a seggem, mint a puncim. De így legalább olyan nőknek több pasi jut, akik seggbe rakatják magukat. Ez ilyen egyszerű.

2015. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!