Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves pasik, nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasik, nők akik élettársi kapcsolatban állnak egymással és gyerekek is vannak azoknál havi szinten hány szex van?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Havi 1-2, de van, hogy egy sincs. 36/F
2015. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bár még nem vagyok 30 éves, csak 28, viszont a férjem 32, van egy gyerkőcünk, heti 3 szex általában megvan, szóval az havi szinten olyan 12 együttlét.
2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És második válaszoló hogyan oldjátok meg gyerek mellett, előre terveztek?
2015. júl. 19. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is probléma volt: "A gyerekek még nem alszanak" Hacsak valamelyikünk beteg nem volt, olyan éjféltájt mindig megvolt kivéve a nehéz napokat. Később áttértünk a hajnali/reggeli időpontokra. Az, hogy havi szinten számoljunk pár alkalmat, sokkal később, mindkettőnk klimaxa miatti zűrök miatt lett.
2015. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, amikor a gyerek alszik, ez lehet este, reggel, illetve mikor éppen más van vele, mint nagyszülők, nagynéni, nagybácsi. Azért nem úgy kell elképzelni, hogy attól, mert az embernek gyereke van, akkor a nap 24 órájában a gyerek ott ül az anyukája és apukája mellett teljesen ébren, éberen.:) Amikor meg van ilyen helyzet, akkor meg ki szoktuk használni.:)
2015. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És ha ezt az apuka nem használja ki mert éppen akkor nincsen kedve mikor éppen lehetne mert a gyerek alszik akkor baj van az apuka hozzá állásával?

Ha nappal egyáltalán nincsen kedve csak nagyon ritkán,mindig noszogatni kell hogy legyen valami, mindig én kezdeményezek, este hamarabb alszik el mint a gyerek nem győzi kivárni mire elalszik, hajnalban pedig sokkal hamarabb ébred mint a család és irány a konyha kávézni.

Ha rá van bízva a mamára akkor a gyerekkel 5 percenként az ajtó előtt vannak és borzasztó kellemetlen.

Amikor elmennek sétálni és teljesen egyedül vagyunk akkor a párom fejébe nem az van hogy végre egyedül vagyunk szexelhetünk hanem végre hogy egyedül van és lehet nyugodtan filmet nézni vagy számítógépezni, mert csend van.

2015. júl. 20. 07:41
 7/12 anonim ***** válasza:

"És ha ezt az apuka nem használja ki mert éppen akkor nincsen kedve mikor éppen lehetne mert a gyerek alszik akkor baj van az apuka hozzá állásával? "

Volt nálunk is egy ilyen korszak. Majdnem ráment a házasságunk.

Aztán a sarkamra álltam és közöltem a férjemmel, hogy elhiszem, hogy fáradt, meg minden, de én is és mégis vágyom arra, hogy beszélgessünk, összebújjunk és persze szexeljünk. Közöltem vele, hogy attól, mert van egy gyerekünk, még nem kell lehúzni a rolót, mert megmaradtunk nőnek és férfinak akkor is, ha közben szülővé váltunk és nekem igen is van igényem rá és vegye a fáradtságot, hogy néha erőt vesz magán és foglalkozunk egymással úgy is, mert ami nálunk is akkor ment, az nem volt normális.

Persze nálam az is kapóra jött, hogy ugye újra elkezdtem dolgozni (gyerkőc ovis), ugye szokásosan csinos voltam, amit ő akkor nem igen vett észre, finoman az orra alá dörgöltem 1-1 pozitív visszajelzést, amit a munkahelyemen kaptam, előbújt benne a féltékenység, na ne félj, azóta sokkal többet van szex!:)

2015. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ő egyáltalán nem féltékeny hisz tudja nincsen mire, egész nap itthon vagyok a gyerekkel.

Azt veszem észre hogy lusta szexelni.

Régebben mondta hogy ha elalszik hamarabb minta gyerek akkor keltsem fel úgy hogy simogatom stb...

Valamelyik nap megkíséreltem , állt a pénisz semmi gond nem volt vele, de lusta volt megmozdulni, kinyitni a szemét, mivel mi óvszerben szexelünk így nem mertem ráülni, nem szeretnénk több gyereket nem szeretnék teherbe esni .

Az óvszert pedig nekem nem engedi felhúzni rá, ezt mindig ő csinálta és több benne a tapasztalata is.

Volt olyan hogy lökte el a kezemet, miután múltkor ebből lett egy nagy veszekedés hogy löki el a kezemet ezt utána már nem tette de mintha kötelező munka feladat lenne a szex, és ilyenkor mindig az alvást válasza inkább.

Vagy lehetséges hogy egyszerűen utálja az óvszert és lusta felvenni is.

Gyógyszert szedtem régen de úgy megdrágult hogy a havi 2 alkalomért nem tartottam érdemesnek szedni a gyógyszert, az óvszer olcsóbbnak minősült.

Állandóan ráfogja hogy fáradt, a sok gond, ideg, fáradtság, a gyerek, fél hogy nehogy teherbe essek mert most hogy már van saját gyereke ilyenkor jött rá hogy nem fenékig tejfel az élet, és nem csinálhatja azt mint fiatalkorában.

Ő sosem kezdeményez, nagy ritka megkérdezi hogy.. Nem szexelünk?

De azt is csak egyszer mondja és vagy tudok figyelni a gyerek miatt vagy nem, azt is néha el vicceli sosem tudom mikor vgondolja komolyan, mert sokat viccelődik közben meg nem bír.

Eljutottunk oda a szintre hogy 1 nap nem bír két menetet.

Úgy sem ha az egyik reggel a másiki este.

Rászokott a durva szexre.

És így ritkán van mert fáj a hím veszője.

Minden szex kezdéskor kéri hogy én menjek felülre és valahogy úgy tudok mozogni hogy feszítem neki , szinte tőrdösöm, szereti de aztán mikor végeztünk akkor panaszkodik hogy fáj neki helyenként aztán 3-6 napig nincs utána szex.

Amikor végeztünk a szexel, leveszi az óvszert becsomagolja, megtörölgeti kidobja a kukába és megy ki cigizni 1 percet nem bújik hozzám, nem ölel meg utána sosem, visszajön bekapcsolja a filmet kifele fordul nekem és alszik.

Az ölelése is olyan durva, úgy akkora lendülettel bújik ha bújik hogy nem tudja kiszámolni a távolságot és tuti hogy az ő csontja koccan az enyémhez, sokkal magasabb mint mint én és be kell hajolnia hogy át tudjon karolni, olyan fából van, mondtam neki de ő észre sem veszi magát.

Nem tudom felfogni hogy se a szex se az ölelkezés lassan már a komúnikáció sem megy kettőnk közt.

2015. júl. 20. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Most ez komoly?

Akkor bírd ki, hogy nem szexelsz, sok nő a háborúk alatt sem szexelt évekig, évtizedekig, mert vagy a fronton harcolt a férje, vagy megözvegyült. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki, ott a gyerek, meg a család, foglalkozz inkább azzal.

2015. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Te normális vagy? Vagy netán aszexuális. Mert kb. úgy gondolkodsz.

Attól, mert valaki elmúlt 20 és van gyereke, vagy vannak gyerekei, még nem kell lehúzni a rolót. Igen is egy huszonévesnek, harmincévesnek, de még a negyveneseknek is, vagy mehetnék tovább, igényük van a szexre, mert élvezik.

Közel vagyok a 30-hoz, magam is anyuka és képzeld el, hogy heti 3-szor minimum igénylem a szexet! És közben dolgozom, ellátom a háztartást, plusz a gyerekemmel is foglalkozom, illetve a férjemet sem hanyagolom el. És kell a szex!:)

2015. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!