Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki már szexelt egy tanárával? Milyen volt? Hogy csináltátok? Lett következménye?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Volt...

Következménye az lett, hogy mára már a feleségem :)

(csak 6 év van köztünk)

2015. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha kitunore vizsgaztam... Xd
2015. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 Ajj de romi:3

Tanctanar szamit?:D

2015. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Pályakezdő tanárnő volt, de olyan 20 évesnek nézett ki. Mindig a lakásán csináltuk, és mivel ő fogamzásgátlót szedett, sose kellett gumi (azóta se tudtam teljesen megszokni).

Egyszer annyira nem bírtunk magunkkal (talán csak én nem bírtam magammal), hogy az íróasztalára ültetve dugtam meg, és összegyűrtük/összemocskoltuk valami másik osztály röpdolgozatait :)

2015. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Telefonszex számít? :)
2015. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Volt következménye. Elmúlt az apakomplexusom :DD

Öreg volt ő már a szexhez egy velem korabelivel...

18L, 50F

2015. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen, és a következő félévben is számítok a tanárnő puncijára:)
2015. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tanárral nem, lányával viszont igen... következmény 39%ot kaptam az érettségimre (40%tol 3 as)
2015. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
unokatesóm gabalyodott szexkapcsolatba a professzorával. Még mindig imádja és azt mondta a legjobb szex az életében és ahogy meglátja legszívesebben ott helyben lesz*pná.
2015. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amikor megismertem nemtudtam, hogy tanar, aztan osszejottunk es akkor megtudtam, hogy tanarnak tanul...6honapja voltunk egyutt amikor bejott hozzank kistanarnak, egesz evesre... Szoval, ha ez szamit, akkor szexeltem egy tanarommal.. Sot egyszer ora utan bentmaradtam vele es o bezarta az ajtot es ott szeretkeztunk, egyik legjobb elmenyem volt. :D kovetkezmenye nem igazan volt, jol titkoltuk es altalaban suli utan mentem fel hozza mindig. Meg most is egyutt vagyunk!

19/L, o 27/F

2015. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!