Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elitélendő ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitélendő ha egy 14 éves lány elveszti a szüzességét a párjával?

Figyelt kérdés
Betegség miatt ekkor amúgyis fogamzásgátlót szed,és rá még másfél éven át fogamzásgátlóval védekezik.( 16 éves koráig)
2015. júl. 21. 01:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Legyen már még gyerek, mert az.

Még csak egy kislány, de a fa.sz már kellene az összesnek...

2015. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Azért nem mind kislány messziről sem.. Nézd meg a mai 14-15 éves lányokat hogy kivannak fejlődve.. Ezek már nem gyerekek.
2015. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#12: Igen. Sok úgy néz ki, mint egy 18 éves. Sok meg úgy ,mint egy kis ribi.

De a szexhez nem csak testileg kell érettnek lenni....Értelmileg és érzelmileg is, amihez lássuk be, 14 év még nem elég. A legtöbb "Lehetek terhes?" kérdés is a 14-16 évesektől jön, akik csak hiszik, hogy érettek a dologhoz..

2015. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem már önmagában az is vicces, hogy 14 évesen valakinek "párja" van. Inkább barátja.

A másik meg, hogy ezzel szerintem még egy pár évet nyugodtan várhatsz, kislány vagy még, nem a szexszel kéne foglalkoznod.

Az meg lehet, hogy sok 14-15 éves kiscsaj ki van már elég rendesen fejlődve, de attól hogy ennyi idősen már nagy mellük van pl és menstruálnak, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a szexre is érettek. Ahhoz azért agyilag meg sok más szempontból is érettnek kell lenni.

2015. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez igazából elvi kérdés, hogy kinek hány éves kortól számít korainak. Ha azt nézzük, bizonyos népcsoportoknák előfordul nem ritkán, hogy ennyi időseknek már gyerekeik is vannak.. Én annak a híve vagyok, hogy mindenki akkor kezdje el amikor jól esik neki. Senki nem attól lesz jobb vagy rosszabb ember, hogy milyen korán vagy későn kezd el szexuális életet élni. Ha ezt nézzük a mai fiatalok már már egész korán kapják a szexuális ingereket minden felől (média, internet, stb) Így hát nem csoda ha hamarabb megjön a kedvük hozzá.
2015. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15: Igen, bizonyos népcsoportoknál előfordul. De vedd számításba, hogy mi nem ez a népcsoport vagyunk.

Bizonyos népcsoportoknál előfordul, hogy gyűjtögető életmódot élnek.

Bizonyos népcsoportnál előfordul, hogy ha fehér embert látnak, lenyilazzák.

Bizonyos népcsoportok megeszik a kutyákat.

Szóval ez a népcsoportos példa egyáltalán nem "hatalmazza fel" őket semmire.

2015. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezt úgy is ők fogják eldönteni nem mi.:) Szerintem azt is figyelembe kell venni, hogy változnak az idők. Ami nekünk idősebb korosztálynak lehet furcsa, de a mai fiataloknál szerintem már ez a természetes. 2 évig melóztam középsuliban(nem tanár voltam, hanem afféle mindenes), ott minden 14-15 éves lánynak már barátja volt és ez ellen nem volt kivetnivalója a tanároknak sem.
2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17: Én nem az idősebb korosztály vagyok a 21évemmel, de valahogy anélkül, hogy aszexuális vagy későnérő lettem volna, kibírtam szex nélkül.

Hogy valakinek ennyi idősen barátja van, még nem jelenti, hogy nekik kötelezően szexelni kell.

2015. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
En meg korainak tartom, inkabb a tanulason jarjon az eszed. 14/L :)
2015. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed készen állsz rá lelkileg is akkor nyugodtan.

De jól gondold át, hogy tényleg megbízol-e a partneredben stb.

Nehogy dobjon ztána. Sanos sok ilyen van! Én 15 éves vagyok de még nem állok rá készen lelkileg sztem.

Az első alkalom kihathat a további szexuális életedre is.

2015. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!