Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már aki ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki ebben a helyzetben vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Azelőtt nem volt pasija, de megismerkedett egy pasival,akivel imádják egymást. Érzelmekről nem beszéltek de odavannak egymásért. Lassan barátság extrákkal kapcsolat.

És vele veszti el.

Csak mert én is ilyen helyzetben vagyok. Nagyon vágyom már arra hogy átéljem ezt a gyönyört.

És ha megtettétek ilyen helyzetben,megbántátok?

18L



2015. júl. 17. 13:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Hát ha szeretnéd , hogy továbbra is a barátod legyen szerintem vele akkor ne feküdj le. Pontosabban mit jelent az hogy :" imádják egymást" ezt körülírnád ?
2015. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sokat vannak együtt,elkísérik egymást ide-oda és mások azt mondják rájuk,hogy olyanok mint egy pár :)

Bensőséges dolgokról is tudnak beszélni és nagyon megbíznak egymásban.

Egyébként köszi:)

2015. júl. 17. 13:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg legyetek egy par. keves parkapcsolatban tudnak az emberek oszinten egymassal beszelni. es ahogy olvasom nincs kizarva hogy majd egy part alkottok. tehat szerintem hajra. sokkal jobb igy mint felreszegen valami ismeretlennel.


38F

2015. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jane szeretni Tarzan?
2015. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még az sincs kizárva,hogy idővel együtt leszünk :)

Igazad van. Benne legalább megbízok.

Ment a zöld pacsi mindkettőtöknek!

Köszi ;)

2015. júl. 17. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az Szilvi? :)
2015. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem :)
2015. júl. 17. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:
én ilyen kapcsolatba vesztettem el és vége is let a baátságnak..
2015. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem még barátnőm nem volt, de ha lenne lehetőségem, akkor már igyekeznék elveszteni. Bár nincs olyan lány, aki lefeküdne velem, mivel alacsony vagyok és ocsmány, szóval örökre szűz maradok.
2015. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi, csak a leírás alapján azt hittem Szilvi írta ki. :)
2015. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!