Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tehernek érzi a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tehernek érzi a szüzességét?

Figyelt kérdés
18/F

2015. jún. 15. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami nincs az nem teher :D
2015. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 20 évesen vesztettem el...ku-rva menő volt. Olyan mintha már elmúltál 18 és vásárolhatsz a boltban
2015. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
természetesen alkoholt, mielőtt még belém kötne valaki
2015. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja amúgy különösképp nem váltott ki belőlem semmi ellenérzést, hogy teher lenne, vagy valami. Max egy kis vágyakozást, hogy milyen jó lenne már kipróbálni stb. Amúgy nem bántam meg, hogy csak 20 évesen vesztettem el. Ha modjuk 16-18 évesen, akkor lehet most nem itt tartanék. Ugyanis most már kordában tudom tartani magam, akkor nem tudtam volna, és össze vissza kúrtam volna, kitudja milyen következményekkel :)
2015. jún. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehernek nem teher, de kíváncsi vagyok és már nagyon el szeretném veszíteni. Lenne rá lehetőségem, de biztos vagyok benne, hogy megbánnám, ha az egyik haverommal történne, vagy egy egyszerű ismerőssel, akár egy bulin megsértet helyes idegennel. Úgy, hogy várok, amíg meg nem ismerek valakit, akit szeretni fogok. (Mármint reményeim szerint így fog történni.)

16/L

2015. jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Üdv! Nem teher csak " ciki " mások szemébe.

Ha te azert nem akarod, mert vársz valakire, akkor arra legyél büszke, es csináld azt amit jónak látsz ne hagy befojásolni magad! 18\f

2015. jún. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tehernek érzem, de tudom, hogy nem kéne így lennie...próbálok változtatni és máshogy felfogni:)
2015. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már nagyon szeretném elveszíteni,

18l

2015. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!