Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Miért olyan izgató a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért olyan izgató a kutyapóz? Lányok! Nem érzitek megalázónak vagy valami? 19/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert jó a panoráma. És miért kéne megalázónak érezni?
2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hoppá, nem figyeltem, hogy a kérdés második fele a lányoknak szól, bocs.
2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nincs szebb látvány egy izgató kerek popsi láttán, ami szépen hullámzik a farokra... 22F
2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kicsit+alázó minden olyan póz amit az állatvilágban is látunk,mivel mi emberek vagyunk
2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Én fenék párti vagyok és abból a szögből elég jól látható...


Am én nem megalázásból szeretem onnan...nem szeretem alázni a barátnőm...nem izgat, sőt...


22F

2015. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kutyapózt megalázónak érzed,akkor magát a szexet érzed annak!


A férfinak szép látványt nyújt ez a pozíció szerencsésebb esetben,legalábbis,ha jól nézel ki :D


Ha jó a mérete is,ez a póz tud nagyon kellemes lenni, tudja közben a férfi fogni a feneked,simogatni és a melledhez is érni. Rádhajolva csókolgatni is stb :)

2015. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Látványra sokkal hangsúlyosabb a fenék/csípő, mélyebbre lehet hatolni, kevésbé fárasztó mint a pasi felül pózok, úgy hogy közben a lánynak se fárasztó. Lehet közben kényelmesen csiklót izgatni, popót ujjazni, ha a partnerem igényli. vadabb szexhez meg jobb, ha valaki azt szereti, megfogni a csípőt és húzni rám :) stb...

ugyanakkor ha a pasi nem mozog csak a csaj tolja rá magát, az nagyon izgató látványra is, meg a csaj tudja diktálni a tempót, a lovaglás hátrányai nélkül.


Szóval rengeteg előnye van, és egészséges lelkű nő nem érzi megalázónak! normális partnerrel persze.

2015. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A szexet nem érzem megalázónak de eddig mindig csak úgy csináltuk hogy közben egymás szemébe tudtunk nézni mosolyogni és láttam az arcát a reakcióit szinte minden mozdulatomra és ő is az enyémeket és még nem tudom hogy milyen a szex ezek nélkül és először kíváncsi voltam mások tapasztalataira véleményére is.
2015. júl. 21. 14:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A popsi látványától.
2015. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, mi az előbb leírt dolgot szerelmeskedésnek, szeretkezésnek hívjuk :) az kell az érzelmeken alapuló kapcsolatban, de nem csak az :)

Mi szoktunk szexelni (már nem szerelmeskedés, de még nem annyira vad) meg dugni is (ezt meg a vadabb, minden bele szexre értjük), hangulattól függően.

Akkor jó a szex ha változatos, néha a szoknya fel, bugyi le, farok be szexre van igénye páromnak is ;)

2015. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!