Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázónak tartanátok, ha 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázónak tartanátok, ha 4 év után azért hagyna el a barátnőtök, mert rájött, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, minden jónak tűnt, szex terén sem vettem észre problémát.

évente 1x "megőrült" és szakított velem, de 1-2 hónap múlva mindig visszajött hozzám. Szakításkor egyébként mindig rideg és érzéketlen volt.

Most szakítottunk, és mondtam neki hogy akkor mehet pasizni, erre ő mondta hogy biztos nem fog. Addig addig mondtam hogy úgyis fűzni fogják, míg a végén kibukott belőle, hogy ő szerinte leszbikus.

Ez még nem minden, visszahallottam egy közös ismerősünktől, hogy állítólag a volt nőmmel kavar, akivel előtte 7 évig éltem együtt.

Iszonyatosan megalázónak érzem, egyszerűen nem tudom feldolgozni. Ilyen van egyáltalán, vagy csak kamuzott?



2014. márc. 6. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi ebben a megalázó? az a megalázó ha férfiként lettél volna kevés. hibás nő nem az
2014. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megalázó. Az élet néha így alakul. Rájött, hogy a nőkhöz vonzódik. Nem tudsz mit tenni, el kell fogadnod és lépj tovább.
2014. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarom bántani a férfiakat de...az az igazság hogy sok mindent nem vesztek észre.Lehet a szexnél is csak úgy tűnt mintha élvezné igazából meg ott sem volt...a sok szakítás sem véletlen.Abból a szempontból megalázó hogy még a volt nőddel is kavart.Ezek szerint vonzod a bizonytalan identitású nőket.
2014. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szoktak kamuzni. Egyébként meg ez nem olyan rossz szakítási ok, vannak sokkal megalázóbbak.
2014. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfi is ugyanúgy hibás ha azt hiszi minden rendben van évekig...oda kell figyelni a másikra is nem csak a saját igényeinkkel törődni.Hány pasitól olvasni itt hogy már szinte erőszakoskodik a nővel a több szexért de abba nem gondol bele mi játszódik le a nőben...már pedig a jó szexhez 2 ember kell és az h mindkét fél benne legyen a dologban anélkül nem tudom micsoda...
2014. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3: talán nem lenne annyi szakítás sem, ha a nők egyenesen elmondanák a párjaiknak, ha a szex nem tökéletes egy ponton. Az őszinte kommunikációba még nem halt bele senki.
2014. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele,ennek már úgyis mind1
2014. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen fontos az őszinteség de mivel ez nem történt meg...ezen már nem tudunk változtatni.Persze attól sem változnak a dolgok ha a férfiút vonjuk kérdőre de ha most átgondolja az elmúlt éveket lehet rájön már korábban is voltak jelek.És ha ezt letisztázza magában legközelebb figyelmesebb lesz és nem sétál bele ugyanabba a gödörbe...
2014. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, ilyen van másik oldalról is. Ismerőséknél 4 vagy 5 év után, eljegyzés és közös ház után mondta azt a srác, hogy bocs, meleg vagyok. Szétmentek, a csaj talált másik pasit akitől azóta 2 gyereke van, a srác meg túl van 1-2 kapcsolaton immáron fiúkkal, pedig már majdnem 30 volt mikor jött a felfedezés. Aztán egy sörözés alkalmával mondta a csaj, hogy igazából a szexszel nem volt minden rendben, abból már sejthette volna de azt hitte csak gátlásos a srác, mert az volt az első kapcsolata és plusz 30 kiló túlsúlya volt, amit a "comingout" után dobott le. Szóval kb derült égből érte őt is és aztán az ismerősi körből kavart egy szintén meleg sráccal, na az szerintem gázosabb volt, hogy dobod a menyasszonyod aztán a haverodnál próbálkozol.


Szóval van ilyen, az állandó szakítás idején szerintem őrlődött, hogy mi legyen. Valószínűleg szeretett vagy próbált "normális" lenni, aztán mostanra ért meg benne, hogy nem tud így élni, hogy hazudik saját magának, hogy a saját neméhez vonzódik, mégis egy pasival van együtt. Inkább örülj, hogy képes volt meghozni ezt a döntést, ami biztosan nem volt egyszerű és gondolj a szép dolgokra. Mondjuk az kicsit cinkes, hogy a volt nőd kapható ilyesmire. Lehet tényleg vonzod az ilyen beállítottságú nőket.

2014. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem veszi észre, hogy mi kell a nőnek, akkor talán szóban kellene említeni...logikahiányos emberek.
2014. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!