Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, számotokra mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mennyire izgató egy szexuális történet, ami nem kitaláció, hanem megtörtént dolog?

Figyelt kérdés
Nem szerepjáték vagy kitaláció hanem valós sztori!

2012. szept. 25. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a történettől és a szereplőktől függ.
2012. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, miről szól, mennyire izgató dolgok vannak benne, nem? :D

Egyébként ha nem kitaláció, hanem valós sztori, az általában jó pont. :)


És miért kérdezed? Neked van ilyen sztorid? ;)

2012. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mikor szexeltem utoljára. Ha rendben van a nemi életem, akkor pont nem érdekel a legerotikusabb, túlfűtött valós történet se, ha pedig ki vagyok éhezve, és meglátok valahol egy szexre utaló szót, akkor már bekattanok és képes vagyok mindenben valami félreérthetőt olvasni. :D
2012. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hátőő az attól függ.Pl.ha a barátom mesél nekem egy szexuális történetet amiben ő és az exe a főszereplő akkor nem valami izgató sőt...
2012. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan melyik része amire begerjedtek a történetnek? Kimondottan a szex részére vagy az erotikára ami benne van?
2012. szept. 25. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Is-is.
2012. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok pl. hogy 2 ismeretlen ember egy helyen, ahol nincsenek egyedül úgy összejön hogy nem is beszélnek egymással és mégis történnek dolgok.....ez az erotikus kisugáruás és vonzalom. Szerintem nagyon nagyon különleges élmény :))))
2012. szept. 25. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
történet? hm, leírva? hát olvastam én már párat a neten, de egyes nagy szexéhséggel megáldott firkásznak annyira nincs fogalmazási készsége, hogy hiába pattan ki remek ötlet a fejéből/a valóság amit papírra akar vetni, baromira nem jön át, és uncsi :D
2012. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kitalációra gondolok hanem megtörtént sztorira
2012. okt. 23. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!