Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy engem a gyerekes anyukák izgatnak fel?

Figyelt kérdés
Ő bennük látom a nőt, az érettséget! Őrülten szexinek tartom! Mondjuk elég nehez ismerkedni velük...., de akkor is megőrülök értük!!! Szinte taszít a friss feszes női test. Mintha éretlen lenne. Ellentétben egy-két ránc, picit log itt ott számomra az élet/érett tapasztalatot mutatja és csodaszép. A haverok idiotának tartanak....

2015. júl. 24. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy ?mert lehet ez miatt tartanak " idiotanak " !
2015. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vannak ennél durvább fétisek is :D

am hosszútávon is bevállalnád, vagy csak alkalmira?


22F

2015. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
34 vagyok
2015. júl. 24. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
34 évesen nehéz gyerekes anyukával ismerkedni? :DD
2015. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ennyi idosen nem gaz. Ez a normalis inkabb! Szerintem csak te vagy tele gatlasokkal. Rengeteg ferfi es ferj nelkuli gyerekes anyuka van. Talan meg veluk a legkonnyebb ismerkedni.
2015. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi a nehez? Kolcsonkered egy spanod gyereket, ha nincs sajat, es leviszed a jatszora. Ott tobzodhatsz a szeretetre (kiados kuralasra) ehes anyukakban.
2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis igy vagyok vele mint a kérdező.
2015. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!