Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha engem nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha engem nem a cicababák izgatnak fel?

Figyelt kérdés

A suliban van pár ilyen nagyon körberajongott,tipikus cicababa kinézetű lány.Ha elmennek előttönk,mindenki mondja,hogy "nézd milyen jó popsi,mell stb".Maximum megnézem de anyira nem mozgatják meg a fantáziámat.

DE! A sötét szemszínű,sötét hajú,kicsit visszahúzódó,okosabb lányokért megőrülök,nem érdekel ha nem annyira szép az arca,vagy jó az alakja.

Speciel engem rohadtul nem érdekelt az osztály hatalmas mellű,szőke bombázójának villantása,mert csak a mellette ülő,szerényen mosolygó lányt néztem akin 5x annyi ruha volt..

Ez valami fétis lenne vagy mi?Más is érez így?

17/F


2013. szept. 12. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem sem. :P
2013. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Igaz a szóbeszéd, vannak még ilyen fiúk, hála az égnek. :D
2013. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem taszitanak a cicababak 1atlag szep okos baratnot szeretnek
2013. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális hogy a normális nőkre buksz.
2013. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak normális nők is, akik nem nyávognak mindenért, és ez nem azt jelenti, h csúnyák.. :)
2013. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Jó látni hogy vannak még emberek:)
2013. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

:D hát én se vagyok cicababa, szóval társaim nevében örülünk az ilyen srácoknak

és engem is vonz, ha a srác inteligens, van valami érzéki abban, ahogy értelmesen adja elő magát, a pávákra rá se bírok nézni

2013. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem fétis. Teljesen normális dolog. Ahogy fiúk között is van akinek ez tetszik, úgy a lányok egy részének is "hasonló" az ízlése. Csajok közül a nagymellű, formás fenekű cicababa a favorit, fiúk közül pedig a kigyúrt, macsó testű, jóképű, divatos srácok a keresettek. Ugyan úgy, lányok közül is akad akinek nem ezen a "kategórián" akad meg a szeme. Nekem pl. a vékonyabb,(maximum kis sport izom) egyszerűbb hajviseletű, sötét barna szemű, egyszerű öltözetű, csöndesebb srácok tetszenek. Ha ilyen srácot látok, mindig elgondolkozok rajta, hogy vajon ő milyen, mi érdekli. Egyszerűen felkelti az érdeklődésemet, míg a másik "csapat" teljesen hidegen hagy. Ez nem abszurd, vagy különleges és nem is fétis. Akad mindenhol ilyen ízlésű ember mindkét nem között, maximum csak kevesebben vannak és jobban elbújtak. :)


17/L

2013. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én az izmosabb,szemüveges,kék szemű,csöndes fiúk táborát gazdagítom.

Azt viszont nem hiszem el,hogy léteznek ilyen lányok mint az utolsó.


És leszögezném,hogy nem mint egy degradáló jelzőt használtam a "cicababát",csak nem találtam jobb szót ezekre a lányokra.

Ez még nem jelenti azt,hogy buták vagy nyavjgósak lennének..

2013. szept. 12. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
De általában azok.. volt egy ilyen lakótársam.. nem kérsz belőle, hidd el:D
2013. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!