Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha elso probalkozasra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha elso probalkozasra nemjon be a pasi akkor megeri tovabb probalkozni nalatok?

Figyelt kérdés
Esetleg volt ra mar pelda hogy osszejottetek igy valami pasival?:) kort is ha lehet:)

2015. júl. 24. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Ritka az, ha egy randin nem működik a kémia, akkor a legközelebbieknél összejön. Ha nem tetszel neki, akkor ennyi volt. Keress mást.
2015. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a nőtől függ. Én pl. szinte mindegyik sráccal többször is randiztam. Az elsőnél én is izgulok, ők is... Elsőre a párom sem tetszett, ehhez képest most volt az első házassági évfordulónk. :) Azóta imádom azt, amit akkor kifogásoltam benne. :D De nyilván sok felszínes ember van, ugyanúgy pasiban, ahogy nőben is...


26/N

2015. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban fél évig tartott, mire a barátom 18 éves nővérét végre felszedtem. Fél évig, nap mint nap ott voltam náluk, fél évig nap mint nap udvaroltam óvatosan a csajnak. Tényleg szép nő volt, minden házi, iskolai, gimnáziumi stb szépségversenyt magasan nyert. Már az anyuka is rám szólt finoman, hogy szép dolog a kitartás, de vegyem már észre, hogy gyerek vagyok a lányához. :-))

Aztán egy évig jártunk, és az egész város engem irigyelt.

Szóval van az úgy, hogy a kitartás meghozza a gyümölcsét.

2015. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló. Szeretjük, ha egy pasi tudja, mit akar, és azt el is éri, ha cigánygyerekek potyognak is az égből.
2015. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16 éves koromba 5honapig harcoltam a pasimért 2 éve együtt vagyunk :)
2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, dee én az egyik osztálytársammal találkozgattam egy időben, csupán barátként tekintettem rá. Folyton meséltem neki azokról, akik tetszettek, satöbbi, de mint később kiderült, a srác teljesen odavolt értem. Nem mondtam volna rá, hogy jó pasi, sőt, viszont rá pár évre, mikor megint elkezdtünk összejárni, és kicsit jobban megismertem, már jóformán én könyörögtem neki. :D Már 2 éve vagyunk együtt, és szinte teljesen zökkenőmentes a kapcsolatunk. Én azt mondom -és ez most lehet, sablonosnak hathat-, nem minden a külső. Mindig van remény, másfelől viszont ha nem próbálkozol, már vesztettél. :)

18/L

2015. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!