Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet titkolni a pasi elöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet titkolni a pasi elöl az első szexnél a szüzességet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:

Ha nincs, akkor el lehet.

25/F

2015. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fajni fog, de ha nem mutatom ki a fajdalmat?
2015. júl. 23. 13:08
 4/18 anonim válasza:
79%
Igen el lehet ha már korábban kiszakadt a szűz hártyád. De nem értem miért kell az ilyet eltitkolni? :)
2015. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ez hülyeség. Miért kéne eltitkolnod? Ez sem nem betegség se nem valami szégyenletes bűn. Igenis tessen a kisasszonynak beszélni erről a párjával. Vagy nem bízol benne és félsz, hogy elhagy ha megtudja?
2015. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Velem az első "barátom" szakított mikor megtudta (jobb is), úgyhogy a mostani páromnak hazudtam róla. Először elhitte, de mire oda jutottunk, hogy lefekszünk, már rájött hogy mi a helyzet, de akkor tapintatosan nem beszélt róla, csak később beszéltük meg. De úgy is lebuktam volna, mert véreztem. Viszont egyáltalán nem fájt, úgyhogy ezen ne aggódj. Illetve aki előtt titkolnod kell, az nem érdemes rád, erre már én is rájöttem. Légy csak őszinte, és sok sikert :) 20/L
2015. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noren1989 ***** válasza:
Drága kenyér...na a fájdalmat nem tudod eltitkolni. Előtte kiszakíthatod a szűzhártyádat, valóban. sőt, ha tágítasz előtte, max 3 ujj, egész simán is mehet a dolog.
2015. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,vannak árulkodó jelek.Nem biztos hogy fájni fog,lehet hogy csak egy-két csepp vér lesz,nincs két egyforma eset.

Észre lehet venni a tapasztalatlanságot is,de ez is inkább szexi mint titkolni való.Különben is miért kéne titkolni,nem szégyen,sokan imádnák.

2015. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#5-ös megelőzött! Szerencsédre! Én nem ilyen finoman fogalmaztam volna meg!
2015. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
én nem mondtam el neki és nem is vette észre :) mondjuk alkalmi volt,amibe elvileg nem szüzen mennek bele az emberek...
2015. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!