Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki neten megosztja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki neten megosztja velem, hogy egyedül lesz valamelyik nap otthon, mikor épp arról beszélek vele, hogy találkozzunk, és én nem bírok elmenni, akkor elhalasztottam egy szexcsatát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megyek helyetted :D
2015. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudsz pótolni :D
2015. júl. 25. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tudtál menni mert a Battlefielddel játszol? :) Vagy az hogy jött a kulcsszavakhoz?

Amúgy igen akkor kihagytál egy szexet. És ezek után ne várd hogy megint felajánlja.

2015. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

el

de vigasztaljon,hogy nem kell majd a nemi beteggondozóba menned

2015. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hmmm. Hát elég béna vagy kérdező. Kiváncsi vagyok mi lehetet az ok amiért nem tudtál elmenni
2015. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

fáradt vagyok, meg lusta.


van egy ilyen zenerészlet, h love is a battlefield, de a love-ot nem fogadta el kulcsszónak :(

2015. júl. 25. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:

pfffff... szánalmas.. most nem azért de ha mondjuk azért me, szégyenlős vagy, szerinted szarul nézel ki stb.. még megérteném,


de simán lustaság.. főleg ha ez ma volt? Még le is hült a levegő pont tökéletes lett volna, meghitt hangulat bent a házban miközben kint esik az eső.. de háát,, igaz,, jobb itt a gyakorin logni..

2015. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ja, szégyenlős is vagyok, meg szarul is nézek ki, de ez élőben nem szokott zavarni annyira. :D


nem a házban lettünk volna végig, csak utána jobb esetben

2015. júl. 25. 20:38
 9/12 Gordon70 ***** válasza:
simán balfax vagy
2015. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de jó is, h nem mentem, mert még kakálnom is kellett volna, és nem jó első randin a másiknál sztem
2015. júl. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!