Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van hogy otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van hogy otthon egyedül csak úgy ledobjátok a ruhát, és csak meztelenül flangáltok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Aha, meg néha egy kicsit masztikálok főzés közben.
2015. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Max. félpucér, mikor öltözködök és esetleg kint van a tiszta ruha még mosás után. Vagy zuhany után a fürdőből a szobámba, ha nem vittem váltóruhát. De csak úgy meztelenül flangálni nem szoktam, sőt aludni se szokásom úgy valamiért nekem nem gyere be a pucérkodás ilyen módon.
2015. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meztelen az ember lánya valahogy mindig oda téved a keze ahol a gyönyör lakik.
2015. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Otthon nem szeretek ruhába lenni, maximum egy bugyi.
2015. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen van,nyáron főleg.
2015. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat vagyok itthon meztelenül. Nyáron szinta sosincs rajtam itthon ruha.
2015. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég sokat meztelenkedek itthon, főleg ha már jó meleg van, én imádok így lenni. Külön lakrészem van már 3 éve, senki nem zavar ha a barátom átjön akkor is meztelenkedek előtte csak így simán. Főzésnél meg ha végzem itthon a dolgom akkor egy köpenyt magamra veszek hogy ne fröccsenjen rám a forró zsír meg a tisztítószer. Van mikor csak egy lenge ruhát kapok magamra és abban vagyok. Udvarra is meztelen megyek ki mert nem látni be sehonnan. Ha csengetnek vagy várok valakit akkor persze ruhában vagyok. De volt már rá példa amikor még a nagy házban laktam a szüleimnél és nem a kicsiben ami a kertünk végében van, és az emeleti szobámban nyáron délután épp meztelen aludtam és ugye viharra keltem fel bár még nem esett de hűvösebb lett a levegő így a tárva nyitva lévő ablakot kómásan akartam becsukni, és ugye én teljesen kinyújtózkodtam meztelenül és az utcán pont látott az a srác aki akkor szerelmes is volt elém, nekem ez elég nagy égés volt, de azóta mindig odafigyelek erre nehogy meglássanak mások :)
2015. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is jobban érzem magam úgy meztelen 35/N
2015. máj. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Húgommal gyakran meztelenkedünk otthon, nincs ebben semmi különös, otthon senkit nem zavarunk vele :)
2015. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én most a munkahelyemem vagyok meztelenül
2015. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!