Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Egyszerűen sz. R a szex.

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk házasok, két gyerekünk van.

Míg a kisebbik nagyon pici volt nehezen jött össze a szex, most már menne, de egyszerűen pocsék.

Szinte csak megsimogat és ürít.

Egy hete volt az utolsó, és nem tartott tovább öt percnél, előjátékkal együtt.

Próbáltam beszélni vele erről, de megsértődött.

Közben én teljesen elvesztem az önértékelésem, nekem kell jelezni, hogy alkalmas-e az idő (a gyerekek miatt) ő nem is közeledik, és mintha letojná, hogy jó legyen nekem.


2015. júl. 26. 08:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
16%

"nekem kell jelezni, hogy alkalmas-e az idő"


Nekem fel sem állna.

2015. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld mindenképpen rávenni az előjátékra és egymásra, közös hétvégékre mindig kell szánni időt. Egy kettesben töltött hétvége nagyon jól fog esni mindkettőtöknek, te is készülhetsz szexis fehérneműkkel, játékszerekkel, stb. és közösen felfedezhetitek a szexet természetben is :)
2015. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
22%

Van egy nő.Ő beismerte, hogy azért csalja a bátyámmal a férjét, mert a férjének kicsi a farka...Persze a háta mögött teszi.


Annyi undorító dolgot tapasztalok, hogy egy nőt sem tudok már komolyan venni...

2015. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Bár ti nők jellemzően azt gondoljátok, hogy mi pasik lelketlen szexrobotok vagyunk, akik bárhol, bármikor, bárkit... de a valóság azért nem ez.


Most komolyan, jelzed, hogy alkalmas az idő, és akkor neki ugrani kell, és gyorsan megcsinálni, különben kitudja, hogy mikor jelzed megint. Szerinted így tényleg lehet normális szexuális életetek? Nem kellene valami mást kitalálni? Mert ez látványosan nem működik...

2015. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
54%
"Egyszerűen sz. R a szex." Ki gondolná a te ideális hozzáállásod alapján:D
2015. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Mivel meg se akarja beszélni,nem engedném hogy hozzámérjen.Vagy elhagynám,vagy ha nem tudtok elválni,akkor meg tarts szeretőt.Szimpla ürítésre használjon mást.Nem beszélve arról hogy nem érdekli hogy neked jó legyen.
2015. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha félreérthető voltam.

A jelzés nem: "oké aptyuk alszanak a kölykök, toljuk neki".

Hanem a kezdeményezés. Hozzábújok, simogatom, csókolózunk, ha zöld jelzést kapok, továbbmegyek.

Az a baj, hogy ha én nem kezdeményezek, akkor nincs semmi. (majdnem két hónapig ment ez)

Olyan mintha belekényelmesedett volna.

2015. júl. 26. 09:23
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: a te oldaladon egyébként minden rendben? A gyerekek után visszanyertél valamennyit a régi formádból, nem jársz kitérdesedett mackóban, néha fodrász látja a hajad...


no offense, nem bántani akarlak, de az ismeretségi körömben több férfi panaszkodik erre, hogy a gyerekek után a nő elveszítette minden nőiességét (és itt nem arra gondolnak, hogy 2 gyerek után legyen megint hamvas 45 kilós 20 éves csaj), és így ő is elveszítette az érdeklődést.


Amúgy tényleg néha passzoljátok le a gyereket, és csináljatok valami közös programot ketten, te meg próbáld meg végiggondolni, hogy esetleg régen miben voltál más, adtál e jobban magadra ilyesmi.

2015. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A hajamat magam vágom-festem, kéthetente gyantázom a lábam, az intim területeket havonta gyantáztatom.

A körmeimet polírozom, mert nem praktikus a lakk.

Minden reggel feldobok egy kis sminket (korrektor a szem alá, halvány szemhéjpúder, spirál)

Császár volt mindkét gyerek, rendszeresen intimtornázom, szóval odalent mint egy 16éves. Az egyetlen kritizálható dolog a hasamon a plusz bőr. Ne sajna azon csak a plasztika segíthet.

Mackónacim kettő van, csak nagytakarításkor, vagy kerti munkához veszem fel.

Általában farmert vagy cicanacit hordok, most a kánikulában miniruhákat.

Négy kiló van még pluszban.

2015. júl. 26. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Hááát lehet, hogy túl korán házasodtál meg...


A házasságot már csak akkor szokták választani az emberek, ha kiélték magukat, és már nem a szex az elsődleges az életükben...

2015. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!