Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heló! Egy 15 éves fiú vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló! Egy 15 éves fiú vagyok és egyszerűen ki vagyok éhezve egy szerelmi kapcsolatra. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, egyáltalán nem vagyok jó a kapcsolatteremtésben. Nem (csak) arra vágyom hogy éjjel nappal szexeljünk hanem, hogy legyen mellettem valaki mikor felébredhetek, hogy legyen valaki akinek a kedvében járhatok stb. Olyan kapcsolatot szeretnék amivel leélem az egész életem egy hozzám illő lánnyal és vállalok 1-2 gyermeket akiket felnevelünk. Sajnos eddig még alig találtam ilyen személyt . Aki jó lett volna az már mással járt. Persze már mondták ,ugy is lesz még lehetőséged, fiatal vagy, sok lány van a világon. De mire azt megvárnám addigra lehet hogy belehülyülnék.. Persze el tudom fojtani a vágyam de ez nincs rám jó hatással: rezgő kéz, idegesség, random érzelemhullámok.


Félre ne értsétek nem vagyok egy klinikai eset, nehogy elküldjetek a pszichiátriára. XD

Szóval előre is köszönöm a segítséget,

és várom az ismerkedőket is! :)



2013. jún. 25. 02:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és Gyöngyösön Lakom.
2013. jún. 25. 02:34
 2/8 miiizo ***** válasza:

Mi folyik itt gyöngyösön?:D


Na de viccet félre téve az "igaz" szerelmet akivel le éled az életed nem fogod egyik pillanatról a másikra meg találni és biztos vagyok benne hogy sok kapcsolatod lesz előtte de ezt nem szabad sürgetni :D 1x lesz egy olya lány akinek te leszel a legjobb és szeret....Írtad hogy nem vagy túl jó a kapcsolat teremtésben de azért próbálkozz :D

2013. jún. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy akit ennyi idősen megismersz, pont vele fogod leélni az életed...
2013. jún. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok egy gyöngyösi, korban hozzád illő, társra vágyó magányos lány, vajon miben tudnék neked segíteni.Ha már most, 15 évesen otthon várod a sült-galambot, akkor soha semmiben nem leszel sikeres. Itt a nyár! Rengeteg szabadidőd van.Rengeteg lehetőség. Használd ki értelmesen, ne a gép előtt ülve.
2013. jún. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most ez legyen a legkissebb gondod, ezzel igy voltam en is, ha lesz majd par ev mulva egy baratnod, azt fogod hinni hogy o az, aztan valami miatt szet mentek, le leszel taglozva,... Talalsz egy masik lanyt, es ezzel is befuccsol a kapcsolatod, stb...aztan lehet hogy 10 ev mulva megtalalod azt akivel leélnéd az életedet, és rájōssz, hogy mennyire foōlōslegesen tetted fel ezt a kérdést :)
2013. jún. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. jún. 25. 06:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont erre vágyok leszámítva avégét. Arra hogy legyen valaki akivel szeressük egymást, akivel együtt ébredjek. Sok sikert neked. ;)
2013. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia :DD a legjobb amit tanácsolni tudok, hogy itt a nyár, járj el szórakozni és mikor legkevésbé számitanál rá, felbukkan egy lány akinek a külső és belső tulajdonságai egyaránt tetszeni fognak és akkor azzal érdemes kapcsolatot kezdened :DD


16L

2013. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!