Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már viszonyotok a tanárot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már viszonyotok a tanárotokkal?

Figyelt kérdés
akár alkalmi, akár komolyabb? légyszi az egyszavas válasznál kicsit bővebb terjedelmű legyen a leírás: hány évesen, hogyan jött össze, miért, stb.. köszönöm

2015. júl. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanctanarommal volt ha az szamit:D
2015. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Alkalmi sem.

És komolyabb sem.

Sehány évesen.

Sehogy sem jött össze.

Hát azért, mert egyik tanárom sem jött be.

Nincs mit.

2015. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy szünet van a suliban, Belleville :D minden poszthoz odakommenteled az ilyen válaszaid :D
2015. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Valakit csak ez akadályoz meg a tanárokkal való viszonyban, mert nekik nem jött be egyik sem? :D

Nekem egyetemen rengeteg férfi tanárom bejött, de azért nem süllyedtem odáig, hogy lefeküdjek velük, mert szerettem volna a tudásomért megkapni a jegyet.


ja, és hogyha neked bejön a tanár, de a tanárnak te nem? :D Vagy te akkora ász vagy, hogy ilyen elő sem fordulhat?


Ribik.

2015. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem tetszett a tanárnőm de nagyon. Gobndolom kitaláljátok miylen volt...persze hogy MILF.


40-45 közötti lehetett, szőke göndör. Egyedülálló, nem is volt még férjnél ha jól tudom. Nem volt gyereke se. Szóval minden stimmelt. Észre is vette rajtam, hogy tetszik...ne mtudom hogy pedig próbáltam ugy csinálni hogy ne vegye észre. Arra lettem figyelmes, hoyg flörtőlget velem. Totál beleszerettem a nőbe. Emléxem volt olyan hogy este hazakísértem aztán még beszélgettünk a lakása előtt az utcán...vártam azt a mondatot, hogy hívjon föl...de nem hívott. Én voltam a hülye ott megkeleltt volan csókolnom. Nagyon sokat vertem ki rá.

De igazából ne mtudtam meghúzni mert nem léptem. Nagyon hülye voltam, a mai napig bánom.

2015. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!