Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiben más? Az önkielégítés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben más? Az önkielégítéshez képest mennyivel és miben jobb a szex? Még szűz ffi vagyok bőven 20 felett . Csupán a viszketés erőseb mint önkielégítésben?

Figyelt kérdés
Csupán a viszketés erőseb mint önkielégítésben . Tudom ostoba kérdés de nincs megítélési alapom de kíváncsi vagyok . Megtudni soha nem fogom mert senkinek sem kellek soha.
2015. júl. 27. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt pont ugy tudnám összehasnlítani, mint az autószimulátorokat az igazi vezetéssel.


kb semmi. mézesüveget nyaldosod kivülről.


szedd össze a t/keidet éés ujíts egy csajt, vagy menj prostihoz.

2015. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
Gőzöm nincs miféle viszketésről beszélsz. Ha tisztán tartod magad és nincs semmi fertőzésed akkor nem kellene viszketned. Amúgy a különbség kb egy gyufa lángja és a nap hője közötti különbségnek felel meg
2015. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magömlés alatti viszketésre gondoltam.
2015. júl. 27. 14:36
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezzel a hasonlattal már értem miért kérdezik , hogy tudok így élni?

30 körül már le is tettem róla , hogy megtudom.

Az elkezdéshez már ilyen idősen öreg vagyok és ráadásul magamat sem tartom valamire. Külsőleg meg pláne nem .

Magamat ha nézem ,értem mi miatt alakult így. Mélyen átlagon aluli vagyok megjelenésre nézve.

Prostihoz nem megyek soha , olyan mélyre nem aljasodom le.

2015. júl. 27. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de mivel alacsony vagyok és ocsmány, ezért soha nem fogom megtudni. 28 vagyok, és bár rengeteget próbálkoztam lányoknál, még csak randi sem jött össze soha.
2015. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 évesen voltam először nővel. addig maszti de here passzírozós módszerrel. a rángatós simogatós az csak néhány éve megy. (36 vagyok)de már több éve megszakításosan védekezünk asszonnyal. 2 különböző érzés a maszti és a szex. és az is különbözik ha megszakításosan, vagy beleélvezőssen van a befejezés.
2016. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szigorúan az orgazmus fiziológás érzését (megfeszülő izmok, "kisülés" érzése) próbálnánk mindkettőről leválasztani... talán az hasonlít. De meg az is sokkal-sokkal másabb egy nővel. De azon kívűl a masztizás egy nulla... Egy lelkileg is kedves nővel is eltölteni egy füllledt estét, akivel a harmónia is megvan... a milliárd szoros öröm és boldogság. Főleg a lelki oldala miatt. Semmihez nem tudod hasolítani. Főleg nem egy masztizáshoz.
2022. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!