Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is szoktátok szekálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok szekálni a barátnőtök evéssel?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan szekál mikor eszem, hogy majd jól elhízok. Meg hogy mást sem csinálok csak eszem és alszom. Meg hogy mindig a kaján jár az eszem. Nagyon utálom hogy nem tudok egy jóízűt enni mert mindig beszól.


Mikor szóltam hogy ne tegye mondta, hogy csak viccnek szánja de szerintem egyáltalán nem vicces. Való igaz hogy imádok enni de az alakomon ez nem látszik... Ennek ellenére van hogy már gátlásos vagyok szex közben mert, arra gondolok hogy biztos kövérnek gondol és undorítónak, fú ebben a pózban tökre látszódnak a hurkáim stb. Volt hogy emiatt nem tudtam elmenni. Ezt is mondtam neki de csak nem türtőzteti magát, próbálom nem felvenni de azért kicsit bánt.


Ti mivel szoktátok szekálni egymást ha szoktátok?


2015. júl. 27. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de ez elég primitív viselkedés.
2015. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyankor kötözd össze a kezét a háta mögött, a száját meg tömd be. Súgd a fülébe érzékien, hogy "ezért most már meg foglak büntetni", és utána persze büntesd is meg érte.
2015. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi poént űzünk ebből. Általában szoktam főzni, mondjuk az evéssel nem poénkodunk.
2015. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
Én örülnék végre egy nem folyton fogyózó lánynak...
2015. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy gyerekes paraszt a barátod,már bocsánat. Egy FÉRFI nem szekálja a nőt az evéssel, mivel kb. minden nőnek tabu a súlya.Ez gyerekes és kiábrándító, főleg hogy írtad hogy semmi alapja mert nem látszik rajtad semmi, egyél jóízűen és szard le.
2015. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem is szoktak de épp ellenkezőleg mert nagyon keveset eszek mindig azt mondja a barártom a macska többet eszik mint én
2015. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nem vagyok bunkó.
2015. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szerintem a barátod nagyon bunkó. Én biztos nem lennék együtt valaki olyannal, aki így leépíti az önbizalmam. Mondd meg neki, hogy zavar és hogy neked ezek a dolgok nem viccesek. Akkor lenne joga beleszólni, hogy mennyit eszel, ha túlsúlyos lennél és ez veszélyeztetné az egészséged.
2015. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az exem ilyen volt. de amint fogyózni kezdtem, és kezdett látszani az eredmény, már csinált nekem kaját,és szó szerint leb..ta elém, hogy "egyél b+, rád fér"... szóval ennyit erről..
2015. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de páromnak szoktam mondani, hogy egyen, igaz nem szekálom, most 75 kg és 80 kg lenne a rendes súlya, magasságához kell is ennyi.

Nem szoktuk egymás szekálni semmivel, ha olyan van nyugodt hangnemben megmondjuk, de ezt is ritkán, amúgy is odafigyelünk magunkra.

N

2015. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!