Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afgán- vagy más bevándorlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afgán- vagy más bevándorlóval valaki létesített már szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mennyire könnyű őket befűzni? Nem pénzért, meg ételért gondoltam!

2015. júl. 20. 09:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
56%
Önszántából nem hiszem, megerőszakolásokat már el tudok képzelni..
2015. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
megfürdetem én. :) vonz a külsejük, mint a feketéké is :)
2015. júl. 20. 09:48
 3/44 anonim ***** válasza:

Lehet valamelyiküknek megfelelnek a körülmények amit biztosítani tudsz és maradna véglegesen is ha szerencsésen tudsz választani.


Bár ha nőt szeretnél az nehezebb lehet, főleg a helyes bevándorló lányok nem sétafikálnak csak úgy magányosan.


A legjobb még akkor megismerkedni netem mielőtt elindulna és akkor hozzád jön célzottan.

2015. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
de én franciául tudok meg magyarul. :( van, aki ezt a kettőt érti esetleg?
2015. júl. 20. 11:19
 5/44 A kérdező kommentje:
az ilyen bunkókat, mint utolsó azért lehet, h örökre tiltani kellene az oldalról, még szerencse, h nem vagyok érzékeny lelkületű, de ilyeneket azért értelmes ember nem ír a másiknak, ez kicsit árulkodik a értelmi szintedről.
2015. júl. 20. 11:53
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rasszista de egy bevándorlóval ne létesíts semmilyen kapcsolatot, nagyon csúnya lehet a vége! Hidd el jó szándékból mondom neked!

Az ide érkező bevándorlók 99%-a muszlim vallású, a muszlimok lenézik a nőket. Még a saját nőiket is ostoba szamárnak titulálják, a fehér nőkre meg kb mint állatokra tekintenek. Pont az öltözékük miatt, ők olyan kultúrában nőttek fel ahol a nőkön szoros fátylak vannak, takarják magukat, ezzel szemben a fehér nőknél nem ritka a rövid szoknya, meztelen hát, váll, dekoltázs stb, az ő szemükben te egy tisztátalan k**va vagy akivel bármit meg lehet tenni, meg lehet erőszakolni, tulajdonát elvenni, megverni, megölni tényleg bármit. Tényleg baráti jó tanácsként mondom hogy kerüld őket!

2015. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
62%
remélem hogy ez csak valami provokáció a kérdező részéről. Ha nem, akkor én is a "legjobbakat" kívánnám neki.
2015. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ugye nem mindenki hiszi azt, h csaj vagyok?? FÉRFI vagyok bas**a meg!!!
2015. júl. 20. 12:06
 9/44 anonim ***** válasza:
Bocs, de részemről nem hogy ingyen, de még pénzért sem létesítenék és nem hogy szexuális, de semmilyen kapcsolatot velük. Inkább azért fizetnék akkor már, hogy a hatóságok megfogják, elvegyék a cuccait, és a lehető leggyorsabban, illetve a legrövidebb úton visszavigyék oda, ahonnan jött. Mindenféle táboroztatás meg kiszolgálás meg hasonló helyett. És a vissza alatt most nem Szerbiát értem, vagy bármelyik határnak a túloldalát, hanem egyenesen oda, Afganisztánba vagy Irakba vagy Afrikába, ahova való. Aztán boldoguljon szépen ott, mint ahogy a többi normális ember is ott próbál dolgozni és megélni, ahol született és felnőtt. Egyébként is ott vannak a rokonai, azt a nyelvet beszéli, stb. Érdekes módon én sem dönthetek úgy, hogy holnap indulok Amerikába szerencsét próbálni, pedig még az is lehet, hogy ott könnyebb lenne boldogulni, mint itt.
2015. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Amúgy én férfinek gondoltalak kezdettől fogva, de ettől függetlenül ez a véleményem, hogy mindenféle nemű és korú ilyen bevándorlót szépen kérdezés nélkül vissza kéne vinni abba az országba, ahol született.
2015. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!