Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpont.hu oldallal van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpont.hu oldallal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Iszonyat jó nők vannak ott fent, csak kérdés, hogy valóban velük lehet sms-ezni, vagy csak pénzkidobás, mert nem valós csajokkal hirdetnek. Jó lenne tudni, mert akkor azt a pénzt inkább prostira költöm :)

2015. júl. 27. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne! (bocsi kérdező hogy belepofátlankodtam)


Egyébként szerintem egy próbát megérne.

2015. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Természetesen kamu oldal. Elküldöd az smst és emelt díjas választ kapsz. A gatyád ráfizeted és hiába akarsz kicsikarni bármilyen más alternatívát (telefonszám - közvetve, email. postacím) csak a terelést kapod. Amúgy erősíti a hitem az is, hogy heccből rákerestem a megyére, ahol lakom és mit ad isten - tele amerikai és orosz portálokról leszedett amatőr képes profilokkal.


Szerintem felejtős. DE, ha mégis ráfanyalodnál, meséld el mit tapasztaltál.

2015. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, asszem ráéreztél a lényegre. Idáig csak egy két sms-t áldoztam rá, de nagyon úgy tűnik, hogy tényleg csak a terelés megy. olyan képeket raknak ki, hogy az begerjeszti az embert, de az első sms az volt, hogy ismerjük meg egymást. namost akkor vagy sexet akar, vagy ismerkedni... asszem marad a prosti :D
2015. júl. 27. 17:09
 4/11 aladar12 ***** válasza:
én találtam rajta ismerőst, de tudom, hogy az oldal 100%-ig kamu.
2015. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FCB_1986 válasza:
Nem teljesen kamu, de majdnem. A kirakathirdetések mind kamuk, kb 90%. A többi (talán) valódi. Onnan lehet megkülönböztetni, hogy a kamu hirdetést zöld ponttal, a valódit piros ponttal rakják ki. Ha átböngészed a szerződési feltételek 3-4 oldalát és tudsz jogi nyelven, akkor kihámozható. De olyan szépen bebiztosítják magukat, hogy még csak nem is reklamálhatsz. :) Szóval a kecsegtető zöld pontos hirdetéseket felejtsd el, a többivel akár próbálkozhatsz is. Ha a hirdetésfeladónak van esze, akkor a második üzenetváltásra mindketten elkéritek az üzemeltetőtől egymás elérhetőségeit és akkor már szabadon lehet szervezkedni.
2016. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tistitus válasza:
nem tudjátok, hogyan lehet törölni a felhasználó fiókod? kiváncsiságból regisztráltam,és nem szeretném ha különböző összegekkel terhelnének?
2017. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egy alkalommal írogattam egy lánynak, (Azt hiszem). Tényleg meg akart ismerni, mondván hogy "akárkivel csak nem bújik az ágyba". Néhány hónapon keresztül jól szórakoztunk sms -en keresztül.

Próbáltam elkérni az email címét, de sem email cím, sem pedig más elérhetőség nem érkezett.

Én is elküldtem az email címem. Azt írtra hogy nem kapott semmi elérhetőséget.

Szóval hagytam is az egészet. Ahogy illik, megírtam a lánynak, hogy ne várjon tőlem több üzenetet. Aztán néhány hónappal később újra jelentkezett.


Összegezve: pénzkidobás az egész.

Senkinek sem ajánlom!

2017. márc. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Komolyan bedől valaki ilyeneknek?
2017. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És ki lehet valahogy szállni ebből? Vagy örökké küldeni fogják az sms-t? :D
2017. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Én_vagyok_az válasza:
Ja,csak el kéne olvasni az ASZF, és megkímélnétek magatokat a kiadástól,de minek. Elvakultok mert láttok egy pinát. Mindegy. Ami nektek szar, az másnak jó :D Ennyit tudok hozzáfűzni, aztán ért mindenki amit akar ebből:)))
2017. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!