Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék ki próbálni párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ki próbálni párommal minden mocskos sexet! De párom, nem enged engem érvényesülni, mert úgy tuti mind2-en élvezzük ha ő csinálja! Hogy tudnám rá venni, hogy mindent próbáljunk ki, és engem is hagyon érvényesülni?

Figyelt kérdés

Azért nem engedi h én csináljam, mert én nem élvezem azt annyira... gondolok lovaglásra .

De nekem uncsi az hogy csak kutyába, vagy én háton ő felül!

Hogy vegyem rá a többi mocskoságra? Vad örült sexet akarok!

Vagy adjak neki viagrát, és akkor már mind1 lesz neki?

Mi a teendő ?

21/L


2015. júl. 27. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
*Taps*
2015. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Verd meg. De komolyan. Nehogy már ő parancsoljon! Ő csak maradjon kussba, te vagy a főnök!


Legyél asszony a talpadon!

2015. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

csere

vagy szerezz be egy ilyen habitusú hapsit

2015. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

úgy lovagolnék még akkor is ha nem mindig élvezem!(jó de csak azért, mert mindig elmegyek úgy hamar, utána pedig nem élvezem annyira

imádnám ha jó kemény hard sexebe tolná

imádom mikor tacs tacs, hangosan adja a hangokat

de ami most van írtó unalmas

nincs is hozzá kedvem szinte

tudom mi lesz

cumi

kicsi dugás, mire elmennék újra cumi

cumi cumi cumi

dugás

és kész

régen meg 5órát is képes volt*.* és nem volt unalmas se

2015. júl. 27. 22:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Kappa
2015. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ezeket nem szeretné akkor nem tudom én nem nagyon ismerek ilyen férfiakat aki ne szeretné ki próbálni a vad őrült sex et ha egyszer engem ilyenre kérne a párom istennő lenne szerintem vegyél két bilincset és bilincseld ki és szabad a gazda azt csinálsz amit akarsz vele én tuti csípném
2015. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a kis köcsög eltüntette a bilincset... mondtam keresse meg

de azóta is keresi

2015. júl. 27. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Hogy nem találkoztam még ilyen lánnyal de szeretnék egy ennyire tüzes menyecskét na én biztos nem akadályoznám a fantáziádat ki élhetnéd a vágyaidat lenne biztos orgia!

2015. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

bp-től nem messze

látod... ő mégis lese szarja...

2015. júl. 27. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami nagyon nincsen rendben vele én nem ismertem még férfit aki ne szeretett volna valami extrát orál anál lovaglás bilincs vibrátor szem be kötözés próbáltad már?? ki bilincselnek be kötik a szemed és szabadon kényeztetnek vagy kényeztethetsz nem tudod hol és mikor érnek hozzád nagyon jó hát közelebb költözhetnél Miskolchoz lenne orgia
2015. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!