Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szerettek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek a legjobban a szexben? Mennyire fontos nektek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl nekem az hogy mennyire tud keményen es jol megd.gni. Egy férfi legyen ferfi. Ez nagyon fontos.
2015. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jogos ;)
2015. júl. 28. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a fontos hogy ki ne maradjanak belőle.
2015. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

minél keményebben teszi a dolgát annál jobb :)

37n

2015. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor jó vagyok :)
2015. júl. 28. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
azt szeretem a legjobban , amikor már nagyon nagyon fel vagyok izgulva és amikor elkezd a barátom d*gni, attól jobb érzés nem kell. :D elég fontos, mert 3-4 nap után már nagy hiányom van.
2015. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt ha maximálisan odafigyelünk egymásra és teljesen megnyílhatunk, kényeztethetjük egymást.
2015. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!