Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tényleg fényévekkel jobb a...

Tényleg fényévekkel jobb a feederezés mint a hagyományos fenekezés?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes összehasonlítani a két stílust.

Mindkettő fenekező módszer, a körülményektől, és a megfogni szándékozott halak méretétől függően módosulhat az ideális felszerelés, nem minden körülmények között a feeder a nyerő...

A feeder manapság már sokféle stílust takar, eredetileg ez egy finom szerelékes technika, ebből a szempontból lehet előnye a hagyományos fenekező készséggel szemben.

Egy másik csoport a dobások hosszának a növelését forszírozza, talán a cél hosszában átdobni a Balatont?

Ebben is a feeder a nyerő a klasszikus fenekező cájggal szemben (de ez nem ugyanaz az összeállítás, mint az előző)

Viszont, ha akadó mellől szeretnék termetes halakat kifogni, elsősorban nem feederbotokat veszek elő, hanem egy megfelelő erősségű, "hagyományos" fenekezőt.

2015. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem legalább is több a kapásom feederre, mint a hagyományos pecára. De igaza van az előttem szólónak, vannak pecák, amikor nem tudsz feederezni. Akadó mellett nem az igazi, és olyankor sem ha behúzod messzire. Egyszer behúztam kb 250 métert a feederes szereléket. A vékony zsinórnak akkora nyúlása volt, hogy az ég világon semmit nem közvetített. Oda vastag zsinór volt a megfelelő, ami nem ezekre a botokra vannak kitalálva. A fonottat meg nem szeretem.
2015. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mind2nek megvan a varázsa
2015. máj. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!