Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavarnak a Fordyce pöttyök a péniszen?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy találkoztatok még olyannal, ezek apró 1-3 mm-es dudorok vagy foltok. Fontos tudni azt róluk, hogy teljesen ártalmatlanok, csupán esztétikailag lehetnek zavaróak.

2015. júl. 30. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire szerintem. Barátomnak van pár a makkja alatt, meg néha a péniszén látszódik, de aranyos. Sőt, még a szájánál is található (azt hiszem), de ez csak egyedibbé teszi. Mondjuk ez nem orvosilag megállapított, csak ránézésre gondolom, hogy az.
2015. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amik a makk alatt, peremén szoktak lenni, azok általában PPP-k, vagyis pöttynyi péniszpapulák. :)
2015. júl. 30. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak képen láttam ilyet, de ha a Páromnak lenne, semennyire nem zavarna, mert tisztában vagyok vele, hogy mi az.
2015. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2: Utánanéztem képeken, de egyáltalán nem így néz ki, sokkal inkább hasonlít a Fordyce pöttyökre... Bár most már abban is elbizonytalanodtam. Mindegy, én mindenhogy imádom a párom péniszét. :D
2015. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfiként szólok hozzá. Nekem mindkettőből kijutott. Vannak fordyce pöttyeim és PPP-k is a szerszámomon. Egyikből sincs túlzottan sok, de simán észrevehetőek, leginkább a PPP-k.

Komoly gátlásaim voltak miatta fiatal koromban, ennek ellenére soha egyetlen barátnőmet nem zavarta, nem is foglalkoztak vele. Csupán egyetlen egy lány kérdezte meg hogy mik ezek. Elmagyaráztam neki, megértette, többet nem is foglalkozott velük! :) Nem származott belőle soha gondom és nem szégyenültem meg miattuk. Állítólag minden 3. férfinak van ilyen, de nem szoktam más péniszét nézegetni úgyhogy erről többet nem tudok nyilatkozni! :D

2015. júl. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!