Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok és zavarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok és zavarnak a provokatív melegek/transzvesztiták?

Figyelt kérdés
Megkérek minden válaszolót, hogy mellőzze a gyűlölködő hozzászólásokat, próbáljunk meg normális emberek módjára beszélgetni. Leszbikus lány vagyok, teljesen normális életvitellel, kinézettel. Nem szeretek kitűnni, arra ösztökélem a környezetem, hogy úgy fogadjon el, amilyen vagyok, normálisnak, mint a többit. Csak annyi a különbség köztem és a többi között, hogy én a nőket szeretem. Engem borzasztóan zavar az, mikor a melegek, leszbikusok kihívóak, provokatívak, nem beszélve a transzvesztitákról. Ne értsen senki se félre, de szerintem az utcán nem kellene úgy megjelenni, ahogyan ők teszik. Ez egyszerűen túl sok. Szerintem így soha nem fognak bennünket normális emberekként kezelni, ha feltűnősködnek egyesek. Valójában nem értem saját magam, hogy miért zavar ennyire, ignorálhatnám is, de sajnos nem tudom, mert elég sűrűn látni ilyen feltűnő emberkéket. Tudom, hogy ebből most kemény vita lesz, de érdekel mindenki véleménye. Csak sértegetés és utálkozás ne legyen, köszönöm!

2014. máj. 5. 18:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
pesti vagy?
2014. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Én heteroszexuális nő vagyok, egyébként teljesen toleráns, vannak meleg, leszbikus ismerőseim is. És teljesen egyetértek veled.

Egyébként ha belegondolsz, hasonló viselkedés egy heteroszexuális személytől is ugyanolyan zavaró. Én pl. ki nem állhatom, ha nyilvánosan egymás torkában matatnak az emberek órákon keresztül, mert egyszerűen ízléstelen. A probléma az, hogy amikor ezt pl. egy leszbikus pár csinálja, akkor nyilván nem szólhatok rájuk, hiszen azt magukra vennék, és én jönnék ki belőle rosszul.

2014. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első: Nem.

Második: Pont ugyanezt gondolom én is. Sosem szoktam nyilvánosan a barátnőmmel csókolózni, esetleg pár érintés, ami diszkrét.

2014. máj. 5. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Én bár hetero pasiként, de megértelek.
2014. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Heteró pasi vagyok, de abszolút nem provokálnak a feltűnően öltözködő melegek. Örülök, hogy élvezik az életet.
2014. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Ötös van egy rossz hírem...nem vagy hetero.

Én is leszbikus vagyok és nem szeretem a meleg férfiakat, nem akarom, hogy velük egy lapon említsenek.

Nekem normális életem van, monogám vagyok, átlagosan nézek ki, nincs közöm ezekhez az emberekhez.

2014. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
nahát, homofób homoszexuálisok.. ki hitte volna.
2014. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok homofób csak túl sok meleget ismerek.

6-os voltam.

2014. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

6. Nem foglalkoztat, hogy ki hová teszi a péniszét...

Most tényleg frusztráltnak kellene lennem ettől ahhoz, hogy teljes értékű heteró lehessek? :DD

2014. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rólam meg se mondanád, hogy leszbikus vagyok, teljesen átlagos csajos lány vagyok :)

Engem senki nem zavar...de szerintem a feltünősködő hetero emberek sem kevésbé zavaróak, mint a melegek. De pontosan mit értesz az alatt, hogy az utcán nem kellene úgy megjelenni, ahogyan ők teszik? Mármint pl. mire gondolsz?


Engem tényleg nem zavar, a valaki tele van pc-vel, vagy tetoválással, vagy rózsaszín a haja. Engem nem zavarnak a boldog szerelmes párok, akkor sem, ha smárolnak (és még csak hetero szerelmespárt láttam az utcán smárolni), sőt, feldobják a napomat, felvidulok tőle! Sose értettem mi a probléma ezzel. Én mondjuk sose smárolok az utcán a párommal, de kézen fogva se megyünk, de csak azért, mert félek, hogy valaki belénk köt vagy még rosszabb...


Ha valaki úgy feltünősködik, hogy felgyújt egy kukát, vagy tüntetőleg az aluljáróban cigizik, vagy random emberekbe beleköt, na az zavar.


Hogy kinek mi a provokatív, az teljesen egyéni, de nekem tök furcsa, hogy mikor olyan műsorokba fut bele az ember (sokszor akaratlanul) mint amilyenek mostanában mennek, és olyan híreket hall, és olyan cikkeket olvas, amik elég megdöbbentőek/kiborítóak/szomorúak, akkor egy zöld-kék-rózsaszínhajú lányon,smároló embereken, megütközik :D


De ez szubjektív, nem vitatkozni szeretnék, csak írtad, hogy érdekel mindenki véleménye :)


20/L/L

2014. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!