Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen férfiak azok, akik szüzek maradnak 25+ korukra is?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Férfiaaak??!
2015. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1: Igen, férfiakról van szó.
2015. aug. 2. 11:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Akik alacsonyak és csúnyák!
2015. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Én 165 centi vagyok 26 éves és 17 éves korom óta nem vagyok szűz.
2015. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak 190 centis szüzek is. Szerintem sose késő...
2015. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Mi az,hogy milyenek? Pontosan ugyanolyan emberek,mint bárki más.

Csak éppen nem helyesnek születtek,és nem alázzák porrá a nőket,és ez máris bekövetkezhet bármelyikünknél.

Én is el fogok vagy már jutottam is odáig,de már nem érdekel.

A nők úgyis felszínesek maradnak,és ha nem születtél helyesnek,alapból nincs már esélyed sem.

Ha még izmos sem vagy,akkor még kevesebb az esély.

A többi meg akkor számít csak,ha az első kettő megvan sajnos... :/ Addig szóba sem állnak veled. :/

24/F (és igen szűz vagyok,és valószínűleg így is fog maradni,és nem azért,mert én ne akarnám.Hanem a nők szóba sem állnak velem...)

2015. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én 30 évesen vagyok szűz. Egyetlen lány sem kedvel engem. Alacsony vagyok én is, 170cm, és nem nézek ki jól.
2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Csak hogy hozzátegyem, én 185 cm magas vagyok,szóval nem egy alacsony ember.De ugyanúgy levegőnek néznek a nők,szóval nem a magasság az igazi szempont.

2015. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kérdés nem való a heteroszexuális kategóriába.

A szüzesség normális körülmények között a hölgyek erénye, leginkább fiatal korban. A férfi ember szűz jegyben születhet, de szexuálisan csakis tapasztalatlan lehet és szűz soha sem. A férfiaknak nincsen hüvelye és szűzhártyája sem.

Homoszexuális férfiak körében természetesen lehet férfi is szűz, akinek még nem hatolt be a végbélnyílásán át egy másik férfi merev pénisze.


Érthetetlen számomra, hogy a mai fiatalság körében miért ennyire zavaros a szüzesség fogalma, vagy a kislányok ennyire nincsenek tisztában az emberi test biológiájával?

- Talán a GENDER elmélet szerint minden ember ennyire egyforma?!

2015. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy komoly férfira azt mondani, hogy szűz, kifejezetten sértő és megalázó. (A katonaságnál a férfiaknak azt mondani, hogy "lányok" a gyengeség, a gyávaság megfogalmazása.)


A férfi, nem nő - a nő pedig, nem férfi.


A férfi erős és bátor, a nő gyengéd és szerető szív.

A férfi megtermékenyíti a nőt és a nő gyereket szül.

2015. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!