Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért maradnak együtt olyan nőkkel, akikről tudják hogy megcsalták őket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert ha a nő tényleg megbánja, és a körülmények enyhítőek, és szereti annyira a nőt, akkor meg tud neki bocsájtani.
2014. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már megint ez a kérdés? tegnap kb 5x feltetted...csak mindig kicsit máshogy fogalmazva...nem kaptál elég választ?
2014. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert vagy attól félnek hogy nem találnak mást, vagy nincs rá esetleg családi, anyagi okok miatt lehetőség hogy megszakítsák a kapcsolatot, vagy úgy vannak vele hogy legalább dugni jó lesz amíg nem lesz másik nő.

Ha engem megcsalnának, én a harmadik lehetőséggel élnék.

2014. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet a gyerek miatt, ha van nekik
2014. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért, mert 1. Számukra belefér 2. alapból nyitottabban gondolkodnak 3. tényleg szereti (a szeret megbocsájtó) 4. Nem végletesen gondolkodik és tudja, hogy az nem lehet megbocsájtani amit nem is akarunk 5. ok arra, hogy ő is nyisson 6. nem találna mást és kisebbrendűségi komplexusa és/vagy kapcsolat függősége van


Bármelyik lehet.

2014. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert van egy biztos pont, de mellette lehet más nőket tologatni.
2014. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Lány vagyok, de ha úgy adódna, egy esélyt még adnék a srácnak szerintem. Én nem hiszek ebben az "aki egyszer megcsal, újra meg fog" dologban. Mindenki hibázhat. Sokszor éppen ezek a hibák döbbentik rá az embert, hogy mennyire szeretik a másikat. Szerintem van férfi, aki úgy gondolkodik, mint én, szóval ez is lehet egy ok :)
2014. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amiért egy nő a pasijával marad, miután az szarrá alázta többször is.


Talán azért, mert szereti.

2014. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert nem tanulnak... Aki egyszer megcsal, az újra meg fogja tenni...Csak vannak balek emberek akik benyelik hogy jaj megbánta az illető...


Utólag már ki nem szarja le...


Akinek egy kis tartása, büszkesége, józan esze van, nem marad együtt hűtlen emberrel.


Illetve kell egy lyuk amíg nem talál másik nőt. Bár ha pasi lennék, nem lenne gusztusom az után d..gni hogy más is megtette 1 héttel korábban.

2014. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!