Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel meg mind a ketten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel meg mind a ketten szüzek vagyunk es meg magam sem tudom hogy készen állunk-e az intim kapcsolatra de ezt a lánynak vagy a fiúnak kell felhoznia szoval hagyjam ra majd ő felhozza ha ugy érzi vagy nekem is kene tennem az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
Néhány szónak nincs ekezet azert elnezest kerek.

2015. aug. 3. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, hogy készen álltok-e rá, akkor nem álltok rá készen! Amíg egy kicsi bizonytalanság is van abban, hogy akarod/akarjátok-e, addig még nem kell erőltetni. Ha eljön az ideje, akkor az nektek is fel fog tűnni, és jönni fognak a dolgok szépen magától.

Olyan meg nincs, hogy kinek "kell" felhoznia, olyan nincs, hogy "kell". Ha úgy érzed, beszéld meg vele, de úgy, hogy érzékeltesd, hogy nem sürgetésként mondod, csak beszélgetsz vele erről is.

2015. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*maguktól (bocs)
2015. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokszor erzem ugy hogy mar lefeküdnek vele de nem tudom higy hogy mondjam el neki higy hogy hozzam fel ezt a temat felek hogy neki nem tetszene ez vagy hogy meg korainak gondolja
2015. aug. 3. 00:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint te mégiscsak "eldöntötted" magadban, hogy te akarnád. Ezt őszintén meg kell beszélni vele; mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha félreértene, te nem sürgetni akarod őt, nem tudod, hogy számára még korai-e, de te úgy érzed, hogy már nagyon kívánod őt szexuálisan is. És hangsúlyozd, hogy de ez tőle függ, megérted, ha ő még nem áll készen és mondja el nyugodtan, ha így van, mert te tudsz várni, ezzel tényleg nem akarod őt siettetni, csak ezt őszintén el akartad neki mondani. Aztán majd meglátod, hogyan reagál, és ahhoz mérten folytatódnak a dolgok. Ha ő is benne lenne, akkor majd hajrá - de persze fokozatosan/ahogyan érzitek, stb. -, ha meg ő még nem áll készen, akkor elmondja és megbeszélitek, ennyi. :)
2015. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, segítőkész válaszokat most tenyleg sok magabiztosságot kaptam :)
2015. aug. 3. 00:28
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem hozod fel, akkor lemaradsz róla, és megteszi más helyetted. Ő nem fogja szóba hozni, hanem egyszerűen lefekszik mással, akár egy buliban. Egy egy éjszakás kalandban.

Ne agyalj, hanem cselekedj!!!

2015. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5: Örülök! :) A hatossal meg ne foglalkozz, nincs igaza.
2015. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem derül ki a kérdésedből hány évesek vagytok, de még ez is lényeges lehet, hiszen szexuális aktushoz egyfajta testi érettség is szükséges.

Viszont nem biztos, hogy egyből a közösüléssel kellene kezdeni. Elég lehet "bemelegítésnek" ha elkezditek egymás testét felfedezni, megismerni. Egyszóval a petting. Ebben a formában is nagyon sok örömet lehet okozni a másiknak.


A többivel ráértek később is foglalkozni, ha már az egymásnak való örömszerzésben "profikká" váltok.


Általában a fiúk szoktak kezdeményezni, de a mai világban már az ennek ellenkezője sem elítélendő.

Ellenben ha mindketten szüzek vagytok nem követsz el hibát, ha a "letámadás" helyett előbb beszélgetsz vele erről. A témát természetesen Te hozd fel.

Pl. mit szólnál hozzá, ha máshová is szeretnék puszit adni, nem csak a szádra? Vagy nem bánád-e, ha máshol is megsimognálak nem csak a hátadon?

Persze ezt is a megfelelő pillanatban és helyen érdemes felhozni, nem mondjuk a mekiben! Olynakor amikor amúgy is kettesben vagytok és összebújtok, vagy csókolóztok. Amikor akár rögtön ki is lehet próbálni, ha a lánynak sincs ellenére a dolog.


Ne parázz, menni fog ez, csak lazán vedd, ne tekintsd kényszernek, vagy ne akarj túlzottam "profi" alakítást nyújtani. Figyeljétek közben egymás reakcióit és segítsétek egymás mozdulatait! :)

2015. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Fiúnak illene.


Nem felhozni kell, hanem cselekedni!

2015. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#7 Jó lenne ha neked lenne igazad. Nagyon szépek az elképzeléseid, csak az a baj velük, hogy nem reálisak. A való élet azt mutatja, amit írtam.

Sok fiú nyáladzik, kedveskedik, nem jut semmire a végén meg a csaj odaadja magát az első férfinak, aki az útjába kerül. Aztán a szerencsétlen fiú meg nem érti, hogy miért kellett őt kasztrálnia már az első barátnőjének. Utána meg azon sírtok, hogy nincsenek rendes férfiak, pedig ti kasztráljátok őket már tizenévesen. Miközben a lányokat férfigyűlöletre uszítjátok. Engem lepontozhatsz, de a világot ezzel nem váltod meg, csak homokba dugod a fejed.

2015. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!