Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve együtt vagyok a barátnőmmel és ritkábban szexelünk.A megcsalás kizárt,meg szeret is,de ő mégis azt mondja hogy nincs szüksége rá,nem izgatja a szex.Régen minden nap szexeltünk és ő is.elélvezett,neki is jó volt.Most meg már megunta.Mi lehet a baja?Hogyan tudnák rajta változtatni? 22/f
2015. júl. 27. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mutass neki valami újat ;):) unalmas vagy neki kicsit
2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
brit tudosok is megmondtak: 3 ev alatt elmulik a szerelem
2015. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretni szeret mert mindig ölelget,csókolgat,velem akar lenni,csak dugni nem akar,vagyis ritkán.
2015. júl. 27. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
hmmmm, aha, ez kapuzárási pánik,, ennyi.. ennyi
2015. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
épp a minap tepertem le
2015. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy van valami a háttérben... Pl úgy érzi, hogy ha szexeltek akkor ő kevesebbet kap mint add vagy ilyesmi. Pl az én párom egyszer se elégített még ki... Igaz még friss ez a dolog ,de én már 4szer elvittem a csúcsra ő meg még egyszer sem és ilyenkor elmegy a kedve az embernek. Nem hiszem, hogy a szexet nagyon meglehet unni... Lehet csak szimplán lehet az a gond h rutinos menetrend szerint mentek... Sosincs benne semmi újjítás stb... Ő nekibsokszor van orgazmusa? Lehet az a baj h mindig helyben hagyák teljesen felizgúlt àllapotban, ez baromi lelohasztó tudd lenni. Vezess be valami újjat! Pl. Egyik este fürdés után kötözd ki vagy csak a kezét és mond meg neki h most ő nem csinálhat semmit és nem is nagyon mozoghat mert akkor megbünteted. Vetköztesd le és legalább egy 50perces kényesztetést kapjon. Csókóld a nyakát miközben a mellét, mellbimboját izgatod. Néha a fülét is kényeztesd meg a mellbimbit szájjal, ha épp van szabad kezed mindig izgasd valamijét. Nyald ki stb. Meg persze az a legjobb ha a férfi ujjaz közben meg nyal. Lehetaz egy kicsit a domina szerepébe, legyél vele könyörtelen és kinozd( jó értelembe) aztán mielött eljutna a csúcsra fejezd be és külömböző poziciokban szexeljetek de úgy h ő mindig levan kötözve... Addig ne zárjátok le az estét amíg a csaj legalább 3szor elnem élvezz. Ez csak egy ötlet... A lényeg h minél fantázia dúsabb ötlettel drukolj elő :) Ha gondolod irj priviben és leirom részletesebben.
2015. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz, amit linkelek, vallási jellegű kérdés volt, de a #49-es válaszban találsz leírást a szerelem hormonális hátteréről. Ez független a vallásoktól, orvosilag alátámasztott tény. Nem biztos, hogy ez az ok, ezt látatlanban nem lehet megmondani, de is lehet. Mindenesetre kívánom, hogy minden ismét a régi legyen közöttetek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2015. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Remélem javulni fog.

2015. júl. 27. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező....

Olyan nincs, hogy egy csajnak vagy pasinak ne hiányozna a szex, olyan van viszont, hogy megunt és nem ébresztesz benne vágyat! Cselekedj, mert hamarosan más fogja kielégíteni a vágyait!

2015. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, 3 és fél éve vagyunk együtt és nekem sincs már kedvem a szexhez, pedig anno majdnem napi szinten szexeltünk :) Unalmas lett a dolog, próbálkozunk új dolgokkal, játékokkal, de egyre nehezebben megyek el. Szeretem, imádom, megcsalni nem fogom, de hosszútávon nem fogom ezt bírni... 21L
2015. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!