Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha a párotok (hosszas orális kényeztetés után) elkezdené izgatni az ánuszotokat, illetve prosztatamasszázst végezne finoman?

Figyelt kérdés

Egyszer buli után ittasan kezdtem el csinálni, nagyon élvezte, mikor abbahagytam egy másodpercre emelte a csípőjét hogy folytassam. Ezek után nem jött szóba, de pár hét múlva (szintén ittasan) megismétlődött az eset, láttam rajta hogy élvezi nagyon, én szívesen csinálom neki, nyelvvel izgatom valamint ujjal masszírozom.. felizgat ahogy látom mennyire élvezi:)

Párom elég szégyenlős, jó a kommunikáció köztünk de úgy érzem ez a téma (egyenlőre) tabu, képtelen lenne oldottan beszélni róla. Felhozzam mégis? Szívesen elbeszélgetnék vele mi az amivel még nagyobb élvezetté tehetném.

Tippek, tanácsok, trükkök (a gyakorlati szemponthoz illetve ahhoz is hogy várjak e kicsit ezzel a beszélgetéssel még, vagy "rontsak rá" és majd lesz valami)? Nektek volt ilyesmiben részetek? Tapasztalatok is érdekelnének, kort és nemet légyszi!



2015. aug. 3. 22:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lettem lepontozva? Tudomásom szerint ez egy eldöntendő kérdés.
2015. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amikor egy lány/nő szopás közben bedugja az ujját.
2016. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 manly ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó érzés, mármint szopás közben megujjazni a pasit. Ezt szerintem a legtöbben élvezik-én is.Lehet azt is csinálni, h franciázás közben ujjazni egymás fenekét finoman.Esetleg nyalni.
2020. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 manly ***** válasza:
Örülnék neki.
2020. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!