Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha a párotok (hosszas orális kényeztetés után) elkezdené izgatni az ánuszotokat, illetve prosztatamasszázst végezne finoman?

Figyelt kérdés

Egyszer buli után ittasan kezdtem el csinálni, nagyon élvezte, mikor abbahagytam egy másodpercre emelte a csípőjét hogy folytassam. Ezek után nem jött szóba, de pár hét múlva (szintén ittasan) megismétlődött az eset, láttam rajta hogy élvezi nagyon, én szívesen csinálom neki, nyelvvel izgatom valamint ujjal masszírozom.. felizgat ahogy látom mennyire élvezi:)

Párom elég szégyenlős, jó a kommunikáció köztünk de úgy érzem ez a téma (egyenlőre) tabu, képtelen lenne oldottan beszélni róla. Felhozzam mégis? Szívesen elbeszélgetnék vele mi az amivel még nagyobb élvezetté tehetném.

Tippek, tanácsok, trükkök (a gyakorlati szemponthoz illetve ahhoz is hogy várjak e kicsit ezzel a beszélgetéssel még, vagy "rontsak rá" és majd lesz valami)? Nektek volt ilyesmiben részetek? Tapasztalatok is érdekelnének, kort és nemet légyszi!



2015. aug. 3. 22:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%
Nyelvvel imádom, ujjal hát nem tudom. Lehet hogy megengedném, de akkor neki is meg kell engednie olyat, amit nem annyira akar.
2015. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 orton ***** válasza:
50%
pl adnia kéne egy 5000-est?
2015. aug. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
megijednék és fejberúgnám
2015. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem díjaznám. Senki ne nyúljon a s...gembe. Max egy andrológzs vagy urológus, de csak ga muszáj.
2015. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

adom is,kapom is.

igen van amikor nehéz szóbahozni valamit,mert ha részegen csináljuk akkor oldottabb az ember.

ha a beszélgetés ennyire nemmegy akkor csináljátok józanul.semmi nem kell,csak ha kérdezi,akkor mintegy mellékesen megemlíteni,hogy szívesen csinálod,nem csak azért mert bevagy nyomva. ha ez megvan akkor lehet rátérni arra,hogy mit hova hogy mégjobb legyen nektek.

2015. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Én imádnám/imádom, de sajnos nem sok lány pörog rá erre pedig nagyon finom amikor alaposan mélytorokra fejnek ;)
2015. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt, de tudnám értékelni. 38
2015. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még ilyenben részem, bár próbáltam már a dologra rátérni. Szerintem én kifejezetten élvezném, bár véleményem szerint soha nem fog rá sor kerülni, ismerve a páromat.

Van prosztata izgatóm, magamnak csinálom alkalmanként.

2015. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
Jó kérdés, de van rá esély, hogy nem fejtenék ki ellenállást. :D
2015. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom! 35/f
2015. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!