Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha létezik szex kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik szex kapcsolat akkor létezik érezlmi alapokon nyugvó kapcsolat is szex nélkül? (pl.2 magányos ember akik nem tetszenek egymásnak, de elütik az időt)

Figyelt kérdés

Szóval sehogysem találok számomra is tetsző lányt próbáltam már olyannal aki nem jött be, de finoman fogalmazva nem jártunk túlsok sikerrel :D


Viszont nem szexre vágyok inkább egy kis törődésre, szeretetre, együttlétre szerintetek van olyan lány aki az ilyesmit bevállalja ? :D



2015. aug. 4. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat nekem is jol esne ilyesmi:) ha gondolod irj privit:)
2015. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaa, kihagytam már, de fontos információ:


25/F :D

2015. aug. 4. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:
igen. sajnos épp ebben vagyok az exemmel
2015. aug. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 orton ***** válasza:
én nem ölelgetnék, bújnék olyanhoz, cirógatnék olyant...hagynám hogy ez tegye velem olyan, akit nem kívánok. de ez nem exakt tudomány. szóval ha én tudok érzelmek nélkül szexelni, lehet neked meg ez a szuper képességed :D
2015. aug. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ezt hívják barátságnak?
2015. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egy lány barátommal sem aludtam még eddig együtt meg ilyesmi :D


De lehet másoknak ez alap :D

2015. aug. 4. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nevezném érzelmi kapcsolatnak, ha két ember, akik nem tetszenek egymásnak, elütik az időt. Számomra azt jelenti az érzelmi kapcsolat, hogy baromira nem érdekel, hogy néz ki a másik, értelmét veszti a "nem tetszik", és nem az időt akarom vele elütni, hanem vele akarok lenni, vágyom a közelségét, hiányzik, ha nincs velem. Amit te leírsz, az se nem szexuális, se nem érzelmi kapcsolat, csak az idő elütése. Nekem meg valahogy sose volt annyi felesleges időm, hogy azt mindenképp egy random emberrel kelljen elütnöm.
2015. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 éves korom óta egy srác a legjobb barátom. Együtt nőttünk fel, mindent tudunk egymásról, nem mondom, hogy nem voltak megingások (főleg részegen), de azután, hogy harmadszorra kötöttünk ki egymás szájában megbeszéltük, hogy amúgy is fura volt, mintha a testvéremmel csókolóznék és semmi testi vonzalmat nem éreztem iránta, annak ellenére, hogy kifejezetten jó pasi és nem akarjuk elrontani a barátságunk egy kapcsolattal, ami valószínűleg rosszul végződik. Azóta is jóban vagyunk és úgy gondolom, hogy két ember szeretheti tisztán baráti alapon egymást nagyon. Az aktuális párjainknak nehéz általában elfogadni ezt a kapcsolatot, de előbb utóbb rájönnek. A vőlegényem annyira megkedvelte, hogy majdnem összevesztünk, hogy kinek a tanúja legyen ;)
2015. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!