Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahogy van anyakomplexus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy van anyakomplexus fiatal férfiaknál, úgy létezik ennek a fordítottja középkorú nőknél is?

Figyelt kérdés

Középkorú, 30+ nőknél kialakulhat, létezhet annak vágya, vagy lehetősége, hogy kifejezetten a fiatal, olyan férfihoz vonzódjon, akik akár a fia is lehetne?

Esetleg ebben izgató lehet egy ehhez hasonló szitáció is, ha a való életben már egy ideje ismerik egymást, de csak később jött létre az érdeklődés egymás iránt?


27 F Bp



2015. jún. 27. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Most légyszi ne kövezz meg, hogy ilyenről írok, de az anyakomplexus, úgy tudom, teljesen mást jelent!

Szerinted mi az anyakomplexus? Hogy a fiatalabb férfi az idősebb nőkhöz vonzódik? Mert egy pszichológus ismerősömmel egyszer előjött az anyakomplexusos férfi témakör, de ő teljesen mást értett alatta!

2015. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olvasd el újra
2015. jún. 27. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hiába olvasom újra. Amit írsz, az nem az "anyakomplexus" fordítottja. ettől még érthető a kérdés, csak pontatlan.
2015. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
előrébb jutottunk? válaszoltál érdemben a kérdésre? akkor minek írsz ide? megérte neked?
2015. jún. 28. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Te kötözködtél, hogy "olvasd el újra". Én már rögtön az elején szabadkoztam, hogy ilyenről írok. Ha annyit írtál volna rá, hogy "ok", talán nem is írok többet.

Nem értem, miért kell ennyire begyöpösödöttnek lenni. Ha valaki pontosítja a fogalmakat, akár utána is lehetne nézni, hogy akkor pontosan mit jelent. Nekem egy pszichológus ismerősöm mondta régebben, hogy anyakomplexusos vagyok, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy az idősebb nőkhöz vonzódom.


Igen, egyébként a kérdésedre válaszolva, létezik ilyen is, amire Te gondolsz, vagyis fiatalabb fiú kelti fel idősebb nő érdeklődését. Pont itt olvastam egyszer, hogy egy 15 éves fiú kialakuló izomzata például "megfogott" idősebb nőt/lányt. De lehet, hogy az a lány huszonéves volt, nem tudom már.

2015. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

te kötözködsz, te személyeskedsz és te okoskodsz


gondolkodj, ne mást oltogass


de gondolom ezért vagy ezen az oldalon. jó hobbi, csak másoknak elveszed a kedvét attól, hogy értékelhető válaszokat adjanak. sikeres kinyírtad a topikot. gratulálok.

2015. jún. 28. 18:32
 7/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Óoohhh, #1-3-5..!

A kérdésben "..ahogy,..[tehát vessző!],..úgy.."

És igen, az is fordítottja, amire te gondolsz. IS!

Meg az is, amire a kérdező, úgyhogy nem kell pontosítani, mert nincs mit pontosítani!

2021. júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!