Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik azt mondják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azt mondják, hogy szeretik ha a csajok kezdeményeznek. Én ahánnyal kezdeményeztem, a pasi csak szexkapcsolatot akart. Itt most hol a hiba?

Figyelt kérdés
Én az előzővel kezdeményeztem mert tetszet,a 4.találkozás után szex lett belölle,aztán 2 évig tartó szexkapcsolat amit persze én szivtam meg.Most meg ugyan az,csak már nem szol hozzám a pasi mert nem feküdtem le vele az első találkán,egyáltalán van olyan csaj aki lefekszik első talalkan már?Nem értem a vilagot pedig 23 éves vagyok...

#pasi #csaj igazsság
2015. júl. 16. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
33%
Én úgy gondolom hogy mindenképp a fiúnak/férfinak kell kezdeményeznie. Am én semmiképp nem feküdnék le senkivel az első találkán :)
2015. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen,ezentul tuti nem fogok én kezdeni
2015. júl. 16. 10:31
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

Én szeretem ha egy nő kezdeményez, csak én meg nem találkozok ilyen nővel.

Örülnék én egy komoly kapcsolatnak, csak a lányok komolytalanok.

A nők meg idősebbet keresnek mindig :(

2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 CptTomato ***** válasza:
100%

Persze hogy szeretjük hogy ha kezdeményeztek.... de a kezdeményezés az csak "kezdés" nem pedig irányítás... nem várjuk el egyáltalán de nagyon imponáló és jóleső a mai világban ha a nő lép. Ezentúl pedig ha a pasi nem veszi át a kezdeményezést akkor gond van vele.....


-igen van sok lány aki már első alkalomkor is szexel...

-az hogy megszívtál egy szexkapcsolatot nem tudom hogy sikerült(hacsak nem teherbe majd pofára estél)

- 23 évesen miért kéne értened a világot jóformán most jöttél ki az egyetemről és nem túl rég a közép iskolából.... lesznek még melepetések de nem csak a kapcsolataidban

2015. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne legyél droid.

ha tetszik valaki, akkor nyugodtan kezdeményezz, max nem jársz sikerrel. nekem pl jól esne, ha egy lány kezdeményezne nálam, de ezt valószínűleg sohasem érem meg.

2015. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 datass ***** válasza:
100%

Nem értem az összefüggést kérdező.


Attól hogy te mint nő kezdeményezel az nem jelenti azt automatikusan hogy csak a szexre kellesz.


Azoknál a pasiknál akiknél te próbálkoztál ők szerintem alapból nem akartak többet tőled és ezért érezheted így.


"...nem szol hozzám a pasi mert nem feküdtem le vele az első találkán,egyáltalán van olyan csaj aki lefekszik első talalkan már"


Ez megint helyzet függő. Ha ismerted az adott férfit mondjuk évek óta de csak most jutottál el vele randiig akkor én eltudnám azt képzelni hogy szex lesz belőle rögtön az első találkán.


De ha egy "vak" randi (pl. netes ismerkedésből) ahol csak k szinte képről ismered a másikat akkor szerintem elképzelhetetlen.


29/F

2015. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs semmi baj a világgal csak rossz kritériumok alapján válogatsz,ott vannak a világban a rendes pasik csak észre kell őket venni.
2015. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A hiba az Ön készülékében van. Ugyanis ha Ön kezdeményez akkor Ön választ kedvére. Hát ilyet választott.


Fordítva még nagyobb lutri, hogy hát mért pont ilyen talált meg magának...

2015. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 WhiteLabel ***** válasza:
Elég sokan kaphatoak kis mokara első randi után, de az hogy pont olyat fogtal ki aki csak szexelni akar nem hiszem hogy ennek tudható be...
2015. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mit nem értek? Hogy hogy lehet egy két éves szexkapcsolatot megszívni. Ha jó volt neked benne lenni két évig, akkor miért szívás így utólag? Ha meg nem volt jó, miért maradtál benne két évig?
2015. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!