Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha egy kamasz srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy kamasz srác tetszik? 21N

Figyelt kérdés

A srác ráadásul a főnököm fia.

Sosem gondoltam volna, hogy majd pont egy tini kelti fel az érdeklődésem, pláne úgy, hogy nem is az esetem, és nem is ismerem. Párszor volt bent nálunk amikor az apjához jött.

Semmi extra, átlag kamasz, magas, vékonyka, szóval, mégcsak nem is az a férfias típus. Nekem eddig idősebb srácokhoz volt csak közöm, 25-30 köztiekhez.

Meg nem tudom mondani, mi a szép a kissrácban, egyedül a szeme különleges, látni az értelmet a tekintetében. Először 16nak hittem, aztán mikor a főnök ecsetelte, hogy most érettségizik a fia, akkor esett le, hogy némileg idősebb kell legyen, úgy 18.

Nem ismerem, nem is akarom megismerni, nem érdekel úgy. Viszont lehet, beteges, de szexuálisan beindít. Olyan szinten, hogy skarlátvörösbe váltok, ha meglátom.

Esetem srácokról sem fantáziáltam még ennyit, és nem szokott senki ilyen látványosan zavarba hozni.

Ő sem tudja, hány éves vagyok, bár nem nézek ki többnek 18nál. Meg nem is érdekli, ki vagyok, beéri annyival, hogy az apja egyik alkalmazottja.

Nagy ritkán rajtakapom, hogy elbambul, és néz, de szerintem nem engem, csak gondolkodik, én meg pont besétálok a képbe. Ma sikerült jól elrontanom valamit, állt, és nevetett, aztán amikor ránéztem, megpróbált komoly arcot vágni, de nem ment. (poén volt, én is nevettem, mindenki, szóval nem kiröhögött)

Nem vagyok már szűz, nem is voltam még szűz sráccal (nem lepne meg, ha a kissrác az), eddig nem is érdekelt.

Az apja szerintem miszlikbe aprítana, ha csak ránéznék a fiára.


Mennyire beteges ez?



21N


2015. aug. 5. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez valami tudatalatti árukapcsolás lesz.
2015. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
ha ugyanez a srác valaki más fia lenne, akkor nem érdekelne.. :D
2015. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyszer találkoztam ilyennel :D

15/f

2015. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Belefér. Én egy nálam 6 évvel fiatalabba hullottam bele, mondjuk ő férfi a javából. Szerintem nem ciki.
2015. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Apja miszlikbe szedne? Nem hiszem, hogy neki bármi köze lenne az egészhez. Felnőttek vagytok.
2015. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az apja nem apritana miszlikbe mert a 3 évvel fiatalabb fiával szexelsz és szerintem azért komolyodik meg amikor meglát téged mert csinos vagy és tetszel neki
2015. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne beteges 3 év korkülönbséggel, mikor a srác már nem 12 éves? Vagy kamu a sztori - 99% - vagy fejben nincs nálad valami rendben és nem a 3 év korkülönbség miatt :D A te 21 évedhez képest nem egy 18 éves a kis srác hanem egy 10 éves. Akkor kéne ezen gondolkozni, ha 21 évesen egy 13 éves tetszene. Amúgy meg nem hinném, hogy egy normalisan szocializált apának bármi kifogása lenne ellene ha a 18 éves fia egy nála 3 évvel idősebb lánnyal kezdene bármit is. Ha a srácnak van egy cseppnyi esze akkor tudja, hogy nem 18 vagy hanem minimum 20, 18 évesen elég kevés csaj dolgozik főállásban bárhol is. Valami itt nagyon nem kerek.


29/F

2015. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte még te is majdnem kamasz vagy a 21 éveddel, de úgy beszélsz róla a +3 éveddel ("kissrác"), mintha te már egy 2 gyerekes önálló családanya lennél...
2015. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a te eseted akkor mégis hogy tetszhet? O.o
2015. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Nőknél az anyáskodási reflex néha belezavar a szexuális vonzódásba, így anyainak szánt buksisimiből néha kis petting kerekedik.. Nincs ebben semmi szégyellnivaló
2015. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!